Kulka avalikustab neljapäeval uue juhi nime ({{commentsTotal}})

Fragment kultuurkapitali logost. Autor: logo

Kultuurkapitali nõukogu valis kolmapäeval kandidaatide seast välja uue juhatuse esimehe, kuid ootab tema nime avalikustamisega neljapäevani.

Uue juhi nime ei soovinud kultuurkapital täna veel välja öelda, kuna ei ole sellest juhiks valitud isikule teada andnud.

Asutusele hakati juhti otsima juba augustis, kuid otsing ebaõnnestus, sest ühegi kandidaadiga ei leitud piisavat ühisosa. Augusti lõpus otsustati välja kuulutada uus konkurss, kuhu saabus 24 sooviavaldust.

Senise juhi Olavi Laido ametiaeg lõpeb 31. oktoobril.

Toimetaja: Karin KoppelSoomet külastab iseseisvuse juubeliaastal ka Hiina president

Soome presidendi kantselei kinnitas ajalehele Helsingin Sanomat, et käesoleval aastal tuleb Soome riigivisiidile Hiina Rahvavabariigi president Xi Jinping.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.