Liikluses sai viga seitse inimest ({{commentsTotal}})

Autor/allikas: Postimees/Scanpix

Kolmapäeval juhtus üle Eesti seitse liiklusõnnetust, milles sai viga kokku seitse inimest, sealhulgas kaks last.

Kell 8.44 juhtus liiklusõnnetus Tallinnas Peterburi teel, kus foori keelavat tuld eiranud 39-aastane mees sõitis kaubikuga Iveco 35S13 otsa Škoda Fabiale, mida juhtis 57-aastane mees. Škoda juht toimetati Ida-Tallinna keskhaiglasse.

Kell 9.59 juhtus liiklusõnnetus Tallinnas Mustakivi ja Peterburi tee ristmikul, kus 37-aastane mees sõitis Volkswagen Ventoga teelt välja vastu eraldussaarel olevat betoonist poolkera. Juht toimetati Ida-Tallinna keskhaiglasse.

Kell 14.31 juhtus liiklusõnnetus Tartus Ehitaja ja Vapramäe tänava ristmikul, kus 39-aastane mees sõitis Volkswagen Jettaga ette Renault Meganele, mida juhtis 41-aastane naine. Volkswagenis olnud 10-aastane poiss toimetati Tartu ülikooli kliinikumi.

Kell 14.46 juhtus liiklusõnnetus Viljandimaal Tarvastu vallas Viljandi-Rõngu maantee 17. kilomeetril, kus 69-aastane mees paiskus mopeediga Lifan LF50Q külili. Mees toimetati Viljandi haiglasse.

Kell 15.30 juhtus liiklusõnnetus Tallinnas Koskla tänava ja Sõpruse puiestee ristmikul, kus 38-aastane mees sõitis BMW X6-ga vasakpööret tehes otsa reguleeritud ülekäigurajal joostes sõiduteed ületanud 13-aastasele tüdrukule. BMW juht viis lapse Merimetsa haiglasse ja sealt edasi Tallinna lastehaiglasse.

Kell 15.39 juhtus liiklusõnnetus Pärnus Karja tänaval, kus Turu bussipeatusest sõitu alustanud 59-aastase mehe juhitud liinibussis Mercedes-Benz kukkus reisija, 77-aastane naine. Reisija toimetati Pärnu haiglasse.

Kell 22.45 juhtus liiklusõnnetus Harjumaal Saku vallas Kasemetsa tee 1. kilomeetril, kus alkoholijoobes ja vastava kategooria juhtimisõigust mitteomav 18-aastane noormees sõitis Opel Omegaga teelt välja kraavi. Opelis kaasreisijana olnud 18-aastane noormees toimetati Põhja-Eesti regionaalhaiglasse.

Toimetaja: Marek KuulKeskerakondlaste eraldi valimisnimekirja esialgu ei tule.Keskerakondlaste eraldi valimisnimekirja esialgu ei tule.

Savisaare ja Toomi valimisliitu esialgu ei tule

Edgar Savisaare toetajad andsid kolmapäeval pressikonverentsi, mis algselt oli mõeldud uue valimisliidu tutvustamiseks. Selgus aga, et praegu nimekirja ei tule ja nädala jooksul proovitakse Jüri Ratasega läbi rääkida. Valimisnimekiri ise on juba valmis.

Kooli eskiisKooli eskiis
IT-ettevõtjad rajavad Viimsisse rahvusvahelise kooli

IT-ettevõtjad rajavad Viimsisse teadus- ja innovatsioonikeskse põhikooli ja gümnaasiumi.

M. patachonica kunstniku nägemuses.M. patachonica kunstniku nägemuses.
Geeniteadlased lahendasid Darwini nõutuks jätnud 200-aastase mõistatuse

Mõnikord on reaalsus väljamõeldistest veidram. Ühekorraga ninasarvikut, pikakaelalist laamat ja londiga tapiiri meenutava Lõuna-Ameerikast leitud olendi säilmed panid kukalt kratsima isegi Charles Darwini. Teadlastel on õnnestunud nüüd järjestada osa looma DNA-st ja välja selgitada liigi päritolu.

Tommy CashTommy Cash
Tommy Cash soovib Õllesummeri lava taha valget sisustust ja ülikallist šampanjat

8. juulil astub Tommy Cash Õllesummeril üles oma seni suurima live-kontserdiga Eestis. Oma lavataguste nõudmistega teeb räppar aga omamoodi ajalugu.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema
Real Time Web Analytics