Pildid: Keskerakonna volikogu kogunes endale uut esimeest valima ({{commentsTotal}})

Vaata galeriid
37 pilti
Autor: Siim Lõvi/ERR

Keskerakonna volikogu kogunes laupäeval Tallinnas oma korralisele istungile, kus valitakse ka volikogu esimees ja aseesimehed.

Kell 11 alanud volikogu istungi päevakorras on erakonna esimehe Edgar Savisaare ettekanne poliitilisest olukorrast, Taavi Aasa ettekanne garantiikirjadest ja Harju maakohtu kohtumäärusest, Mailis Repsi ja Jaak Aabi kokkuvõte presidendivalimiste kampaaniast ning Kalev Kallo ettekanne Keskerakonna volikogu tegevusest 2014-2016.

Lisaks on päevakorras korraline volikogu esimehe ja aseesimeeste valimine ning Keskerakonna erakorralise kongressi korraldamine ja selle päevakorra eelnõu kinnitamine.

Senise volikogu esimehe Kalev Kallo asemel pürgivad sellesse ametisse Kersti Sarapuu ning Peeter Ernits. Kallo põhjendas mittekandideerimist sellega, et soovib hoida erakonna ühtsust.

Toimetaja: Karin KoppelMiks sügavaid poliitilisi veendumusi on raske kõigutada

Ajakirja Nature Scientific Reports uurimus viitab sellele, et kui inimeste sügavaid poliitilisi veendumusi kahtluse alla seatakse, muutuvad aktiivsemaks emotsioonide ja sisemise tunnetusega seotud ajustruktuurid. Emotsioonide eest vastutavad ajusüsteemid, mille eesmärk on aidata organismi tasakaaluseisundit säilitada, paistavad töötavat ka vaimse elu tasakaalu säilitamise nimel.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.