Ansip ei kavatse tulevikus presidendiks kandideerida ({{commentsTotal}})

Andrus Ansip Autor: ERR

Euroopa Komisjoni digivolinik ja Eesti endine peaminister Andrus Ansip ei kavatse enda sõnul viie aasta pärast ega ka hiljem Eesti presidendiks kandideerida, sest üheksa peaministriaastat olid enese ammendamiseks täiesti piisavad.

"Ei, minule ei ole siin mõtet otsa vaadata, ei täna ega tulevikus," vastas Ansip Postimehe Arteri küsimusele, kas ta võiks plaanida viie aasta pärast presidendivalmistel kandideerida.

Ta ütles, et nii talle endale kui Eesti rahvale piisab üheksast aastast, mis ta peaminister oli.

"Olen tänulik selle eest, et pärast ametist lahkumist õnnestus mul saada rahvalt veel nii tugev toetus, et võitsin Euroopa Parlamendi valimised, aga veel kord ma rahva kannatust enam proovile ei tahaks panna. Nüüd on järg selgelt nooremate inimeste käes," lausus Ansip.

Ta ei välistanud, et võib volinikuametist lahkumise järel kirjutada raamatu peaministriaja mälestustest.

Toimetaja: Karin KoppelTelia tõstab teleteenuse hinda

Telia tõstab alates maikuust oma teleteenuse hinda. Enamik internetipakette läheb odavamaks.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.