ERMi on alates avamisest külastanud üle 14 000 inimese ({{commentsTotal}})

ERM-i avamine Autor: Ülo Josing/ERR

Eesti Rahva Muuseumi (ERM) külastajate arv jõudis kahe esimese avanädalaga 14 127 inimeseni ning reedel sündis päevarekord, mil ERMis käis 1550 inimest.

Muuseumi juht Tõnis Lukas ütles Postimehele, et esimesed näitajad ületavad mõnevõrra esialgseid ootusi.

Peale eestlaste käib näitusel Lukase kinnitusel juba praegu omajagu ka lätlasi ja soomlasi, eilegi seisis maja ees turismibuss Soomest.

Varem külastas ERMi umbes 30 000 inimest aastas, tuleval aastal ootab muuseum aga umbes 140 000 piletiostjat ning koos igasugu muude ürituste külastajatega 200 000.

Tartus asuvas Ahhaa teaduskeskuses käis 2011. aastal esimese kahe avamisjärgse nädala jooksul üle 8500 inimese.

Toimetaja: Karin KoppelTelia tõstab teleteenuse hinda

Telia tõstab alates maikuust oma teleteenuse hinda. Enamik internetipakette läheb odavamaks.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.