Lõuna-Eesti kaasaegseim viljaterminal avati lõpuks pidulikult ({{commentsTotal}})

Põllumeeste ühistu Kevili avas Lõuna-Eesti suurima ja kaasaegseima viljaterminali Rõngus.

Värske terminal mahutab 50 000 tonni saaki ja võib ühes tunnis võtta vastu 16 veoautotäit vilja, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Vilja hakati tegelikult vastu võtma juba juulis, aga kuna viljakoristuse ajal polnud põllumeestel aega pidu pidada, tehti seda täna koos lõikuspeoga.

Tänaseks on terminal vastu võtnud juba enam kui 36 000 tonni teravilja.Märt Avandi: ma tahaks, et teatris oleks vähem tülpimust

Parimaks meesnäitlejaks nimetatud Märt Avandi tunnistas, et Eesti teatrites on palju üle jala tegemist ja keskpärasust.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.