Aaviksoo ei usu, et TTÜ struktuurireformiga kaasneks koondamistelaine ({{commentsTotal}})

Tallinna Tehnikaülikool jõudis lõpule struktuurireformiga, mis jätab jätab alates jaanuarist praeguse kaheksa teaduskonna ja tosina teadusasutuse asemel alles neli suuremat teaduskonda: infotehnoloogia-, inseneri-, loodus- ja majandusteaduskonna.

Eraldi üksusena jääb alles Eesti Mereakadeemia. Teaduskondadesse hakkab omakorda kuuluma 20 instituuti, mida on kolm korda vähem kui seni, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Rektor Jaak Aaviksoo sõnul muutub ülikoolis nii töötajate kui ka üliõpilaste töökorraldus, kuid reformi pärast kedagi koondama ei pea.

"Ma ei usu, et keegi päris tööta jääb, aga eks neid ülemuste kohtasid jääb vähemaks. Arvan et head teadlased on ka rõõmsad, kui ei pea nii palju selle bürokraatiaga tegelema ja jääb rohkem aega doktorantidele, teadlastele ja üliõpilastele," märkis Aaviksoo.

Toimetaja: Priit Luts{{c.alias}}
{{c.createdMoment}}
{{c.body}}
{{cc.alias}}
{{cc.createdMoment}}
+{{cc.replyToName}} {{cc.body}}
Kommentaare ei ole.
Oled sisseloginud kui {{user.alias}}. Logi välja
Sisselogimine ebaõnnestus.

Pole veel kasutajat/unustasid salasõna

Nimi võib olla kuni 32 tähemärki pikk
Kommentaar võib olla kuni 600 tähemärki pikk
{{comment.captcha.word.answer}}

www.err.ee

Merejääl sündivad hülgepojad on südikamad

Nii viiger- kui hallhülged eelistaksid järgmise põlvkonna ilmale tuua jää peal. Viigerhülge jaoks on pehme talv teravam probleem, hallhülged saavad poegida ka maismaal, kuid seal sirgunud isendid on merejääl kasvanud liigikaaslastest nõrgemad.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.

ETV OTSE
Viipekeelsed uudised