Reformierakonna juhatus hakkab Kallast kuulama järgmisel nädalal ({{commentsTotal}})

Siim Kallas. Autor: Siim Lõvi /ERR

Reformierakonna auesimehel Siim Kallasel avaneb järgmise nädala kolmapäeval peetaval erakonna juhatuse istungil võimalus selgitada kriitikat Reformierakonna juhtimise suhtes ja enda edasisi plaane.

Reformierakonna juhatuse koosolek on kolmapäeval, 26. otoobril kell 11 erakonna peakontoris ja oleme koosolekul palunud osaleda ka Siim Kallasel, teatas partei pressiesindaja teisipäeval BNS-ile. Päevakorras on võimalus küsida Kallaselt tema Äripäeva artiklis öeldud väidete ja tema edasiste plaanide kohta, lisas ta.

Kallas kritiseeris reedel meedias partei tegevust presidendivalimiste ajal. Kallase väljaütlemised viisid tema ja partei peasekretäri Reimo Nebokati teravas toonis kirjade vahetamiseni meedias.

Allikas: BNSKirjastuste koostööpartneritest saavad konkurendid

May: otsust tagasi ei pöörata

Märt Avandi: ma tahaks, et teatris oleks vähem tülpimust

Parimaks meesnäitlejaks nimetatud Märt Avandi tunnistas, et Eesti teatrites on palju üle jala tegemist ja keskpärasust.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.