Mõisa juht Ärma otsusest: tagantjärele ei peaks karistama ({{commentsTotal}})

Pilguse mõisa juht Signe Sarah Arro ütles kommenteerides EAS-i otsust Ärma talu toetuse kohta, et tagasivaatavalt ei peaks karistama neid, kes on varem kehtinud reeglite järgi toetust saanud.

"Ma ei ole kohtumõistja, aga olen seisukohal, et kui kümme aastat tagasi kehtisid projektitaotluste esitamiseks kokkulepped, reeglid ja tänaseks päevaks on need muutunud, siis tõepoolest ma ei leia, et me tagasivaatavalt saaksime kas karistada või seina äärde panna neid, kes sel ajal on toetust saanud," vastas Arro "Ringvaate" küsimusele, kas tema hinnangul on Ärma talu toetuse protsess olnud õiglane.

"Mida ma võiks ise ettevõtja ja ka toetust saanuna soovida, on see, et kui ettevõtlusminister Liisa Oviir esitas n-ö auduti nõude, siis tegelikult pigem võiks seda võtta kui õppetundi ja selle asemel vaadata üle projektitaotluste esitamise kriteeriumid, kindlasti perioodi teavitamine ettevõtjatele ja miks ka mitte, viia kõik projektitaotlused ühtsele platvormile," lisas ta.

Arro ei arva, et president Toomas Hendrik Ilvest koheldakse Ärma talu otsuse tegemisel teistest paremini.

"Ma väidan, et ei kohelda. Vastupidi, tema poole on suunatud täna turmtuli. Teiselt poolt, ettevõttega alustamine on väga suur töö, mis nõuab teinekord väga suuri finantsinvesteeringuid ja kui meil on võimalus läbi selle ka turismiettevõtlust toetada, siis minu meelest on see väga tore. Aga kas tagantjärele peab selles osas kedagi nuhtlema, ma arvan, et see pole ettevõtluse eesmärk ja kindlasti ka mitte EAS-i tegutsemise mõte või eesmärk," rääkis Arro.

"Ma ütlen veel, et kui me tahame midagi muuta, siis võtame seda kui õppetundi," märkis ta.

Toimetaja: Merili NaelTallinna linnapea ülesannetes abilinnapea Taavi Aas ja Keskerakonna esimees Jüri Ratas.Tallinna linnapea ülesannetes abilinnapea Taavi Aas ja Keskerakonna esimees Jüri Ratas.
Veel üks uuring ennustab Keskerakonna edu kohalikel valimistel

Kui juunis toimuksid kohalikud valimised, siis võidutseksid neil Keskerakond ning valimisliidud ja üksikkandidaadid, selgus BNS-i ja Postimehe tellimusel uuringufirma Kantar Emor poolt juuni keskel läbiviidud uuringust.

Kiirabi.Kiirabi.
Korterelamu neljandalt korruselt alla kukkunud laps sai viga

Pärnus kukkus reedel üheksa-aastane poiss alla korterealumu neljandlat korruselt ja sai viga.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

Viljandimaal hukkus maastikusõidukiga ümber läinud nooruk

Viljandimaal hukkus laupäeval maastikusõidukiga ümber läinud nooruk.

Ott TänakOtt Tänak

Tänak eesootavast Poola etapist: see on sõitjate ralli

Autoralli MM-sari jätkub järgmisel nädalavahetusel Poolas, millele Sardiinias võiduarve avanud Fordi piloot Ott Tänak läheb vastu lootusrikkalt.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

Politsei paigaldas pealinna taskuvaraste eest hoiatavad märgised

Kolmapäeva hommikul paigaldasid Kesklinna politseijaoskonna konstaablid koos Tallinna Kesklinna valitsuse esindajaga vanalinna tänavatele märgised, mis hoiatavad taskuvaraste eest.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema