Adam Gee: kui televisioon kohtub interaktiivse meediaga ({{commentsTotal}})

Adam Gee tutvustab, kuidas loodi ringhäälinguorganisatsiooni Channel 4 jaoks menukaid projekte säästvast kalapüügist muusikahariduse propageerimiseni, eluasemeprobleemide lahendamisest kuni tervishoiu edendamisele kaasa aitamiseni.

Teostatud projektid on võitnud mitmeid rahvusvahelisi auhindu, sealhulgas Briti Academy Awards (BAFTA) ja Emmy, kuid veelgi tähtsam on olnud nende suur sotsiaalne ja poliitiline mõju Ühendkuningriigis ja Euroopa Liidus laiemalt. Kombineerides oskuslikult televisiooni ja interaktiivsust on väga erinevate valdkondadega seotud projektid kaasanud laia auditooriumi kõigist demograafilistest gruppidest.Eurod.Eurod.
Ülevaade: viimaste aastate palgatõusud avalikus sektoris

Riigieelarve strateegia näeb ette, et eeloleva nelja aastaga tõuseb keskvalitsuse töötajate palk 2,5 protsenti, kuid Isamaa ja Res Publica Liidu esimehevahetuse järel on tekkinud võimalus, et see jääb ära. Viimati kerkis riigiasutuste palk valitsuse otsusega aastal 2015.

Mustangi talu maasikad.Mustangi talu maasikad.
Vaataja küsib: kas suurem mari on parem?

Televaataja saatis „Novaatorile“ küsimuse, kas suurem mari on parem, pidades sealjuures silmas suviseid maasikaid. Esitasime küsimuse kas suuremad maasikad ja tomatid on paremad kui väikesed Eesti maaülikooli emeriitprofessorile Anne Luigele.