Eesti Meedia olümpia näitamisest: ei ole siin päikse all kindlat midagi ({{commentsTotal}})

Lõuna-Korea 2018. aasta taliolümpiamängude maskott. Autor: AFP/Scanpix

Kuigi meedias on spekuleeritud, et järgmiste tali- ja suveolümpiamängude vahendamise õiguse ostjaks võib olla Kanal 2 omanikfirma Eesti Meedia, ei soovinud ettevõtte juhatuse esimees Sven Nuutmann seda kinnitada ja märkis, et midagi kindlat ei saa veel öelda.

"Ma olen nagu katkine plaat, aga hetkel ei saa midagi juurde kommenteerida, me ei soovi hetkel veel midagi öelda," vastas Nuutmann ERRi küsimusele, kas Eesti Meedia on olümpiamängude näitamiseks kokkuleppe saavutanud.

"Praegu on selline seis, et ei ole siin päikse all kindlat midagi veel," lisas ta.

Esmaspäeval selgus, et Eesti Rahvusringhäälingu (ERR) kanalid järgmisi tali- ega suveolümpiamänge ei vahenda, sest Eurospordi omanikfirma Discovery Communications küsib selle eest 800 000 eurot ehk neli korda olümpiamängude teleõiguse senisest maksumusest enam.

ERRi sporditoimetuse juht Rivo Saarna ütles siis, et läbirääkimised on kestnud kolmveerand aastat ning rahvusringhääling on saatnud Discoveryle kolm pakkumist, kuid tagasisidet enam saadud pole ja pakkumist ei ole võimalik suurendada.Vikerraadio tähistab 50. sünnipäeva

1967 oli hea aasta, sest siis sündis Vikerraadio. 3. aprillil tähistab Eesti populaarseim raadiojaam oma 50. sünnipäeva.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.