Eesti Meedia olümpia näitamisest: ei ole siin päikse all kindlat midagi ({{commentsTotal}})

Lõuna-Korea 2018. aasta taliolümpiamängude maskott.
Lõuna-Korea 2018. aasta taliolümpiamängude maskott. Autor/allikas: AFP/Scanpix

Kuigi meedias on spekuleeritud, et järgmiste tali- ja suveolümpiamängude vahendamise õiguse ostjaks võib olla Kanal 2 omanikfirma Eesti Meedia, ei soovinud ettevõtte juhatuse esimees Sven Nuutmann seda kinnitada ja märkis, et midagi kindlat ei saa veel öelda.

"Ma olen nagu katkine plaat, aga hetkel ei saa midagi juurde kommenteerida, me ei soovi hetkel veel midagi öelda," vastas Nuutmann ERRi küsimusele, kas Eesti Meedia on olümpiamängude näitamiseks kokkuleppe saavutanud.

"Praegu on selline seis, et ei ole siin päikse all kindlat midagi veel," lisas ta.

Esmaspäeval selgus, et Eesti Rahvusringhäälingu (ERR) kanalid järgmisi tali- ega suveolümpiamänge ei vahenda, sest Eurospordi omanikfirma Discovery Communications küsib selle eest 800 000 eurot ehk neli korda olümpiamängude teleõiguse senisest maksumusest enam.

ERRi sporditoimetuse juht Rivo Saarna ütles siis, et läbirääkimised on kestnud kolmveerand aastat ning rahvusringhääling on saatnud Discoveryle kolm pakkumist, kuid tagasisidet enam saadud pole ja pakkumist ei ole võimalik suurendada.Lõke ja ilm
Kas jaaniõhtul on mõeldav ka ujuma minna?Kas jaaniõhtul on mõeldav ka ujuma minna?

Võidupüha ilm interaktiivsel kaardil: jahedavõitu, pilvine, kuid vihmata

Ükski lõke ei jää võidupüha õhtul vihmast märgade puude tõttu süütamata. Küll aga tasuks hilisemateks õhtutundideks varuda soojemaid riideid, sest õhutemperatuur jääb üle Eesti vaid kümmekonna kraadi juurde. Alati võib muidugi lõkkele lähemale pugeda, aga sealjuures tulevad päästjad meelde, et viimane kustutab tule - nii jääb õnnetus tulemata.

Jogurtid.Jogurtid.
Magusamaks tõstab jogurti hinda üle 40 protsendi

Kuigi algul oli plaanis suhkrumaks panna peale vaid limonaadidele, siis esmaspäeval riigikogus vastu võetud magustatud jookide seaduses on kirjas ka piimatooted ja täismahlad.

Uuendatud: 19:03 
PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

Politsei paigaldas pealinna taskuvaraste eest hoiatavad märgised

Kolmapäeva hommikul paigaldasid Kesklinna politseijaoskonna konstaablid koos Tallinna Kesklinna valitsuse esindajaga vanalinna tänavatele märgised, mis hoiatavad taskuvaraste eest.

Karen Handel võitu tähistamas.Karen Handel võitu tähistamas.
Georgia osariigi valimistel võitis vabariiklane Karen Handel

Ühendriikides võitis teisipäeval Georgia osariigi kongressivalimistel vabariiklane Karen Handel.

Mohamed SalahMohamed Salah
Liverpool ostis 39 miljoni euro eest ründetalendi

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani meeskond Liverpool ostis täna 39 miljoni euro eest AS Romalt egiptlasest ääreründaja Mohamed Salah', kes sõlmis viie aasta pikkuse lepingu.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema