Töötukassa juhid said ligi 27 000 eurot lisatasu ({{commentsTotal}})

Töötukassa juht Meelis Paavel Postimees/Scanpix

Eelmisel aastal maksti töötukassa juhatusele 2015. aasta töötulemuste eest 26 875 eurot lisatasu, millest 9000 sai juhatuse esimees Meelis Paavel.

Juhatuse liikmed Erik Aas ja Pille Liimal said kumbki 7800 eurot, juhatuse liige Reelika Leetmaa 2275, kirjutab Õhtuleht.

Töötukassa nõukogu arvestab tulemustasu maksmisel arengukava strateegiliste eesmärkide täitmist, mis selgub majandusaasta tegevusaruandest.

Näiteks märgitakse seal, et uute registreeritud töötute töölevõtmisel oli 2015. aasta eesmärk 57,1 protsenti, kuid see ületati ning tulemus oli 60,4 protsenti.

Pikaajaliste töötute puhul, kes on olnud töötuna arvel 12 ja enam kuud, seati eesmärgiks 90 protsendi osalemist tööturul, täitmine oli aga 92 protsenti.

Töötukassa nõukogu võib otsustada 2016. aasta eest tulemustasu maksta pärast majandusaasta aruande kinnitamist kevadel, ütles töötukassa avalike suhete juht Erko Vanatalu.

Toimetaja: Marek Kuul



{{c.alias}}
{{c.createdMoment}}
{{c.body}}
{{cc.alias}}
{{cc.createdMoment}}
+{{cc.replyToName}} {{cc.body}}
Kommentaare ei ole.
Oled sisseloginud kui {{user.alias}}. Logi välja
Sisselogimine ebaõnnestus.

Pole veel kasutajat/unustasid salasõna

Nimi võib olla kuni 32 tähemärki pikk
Kommentaar võib olla kuni 600 tähemärki pikk
{{comment.captcha.word.answer}}

www.err.ee

Merejääl sündivad hülgepojad on südikamad

Nii viiger- kui hallhülged eelistaksid järgmise põlvkonna ilmale tuua jää peal. Viigerhülge jaoks on pehme talv teravam probleem, hallhülged saavad poegida ka maismaal, kuid seal sirgunud isendid on merejääl kasvanud liigikaaslastest nõrgemad.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.

ETV OTSE
Viipekeelsed uudised