Kärdla-Tallinna õhtused lennud jäävad ilmastikuolude tõttu ära ({{commentsTotal}})

Kärdla lennujaam.
Kärdla lennujaam. Autor/allikas: Postimees/Scanpix

Reedeõhtune Tallinn-Kärdla lend kell 17 ja Kärdla-Tallinn lend kell 17:45 jäävad ära, teatas Transaviabaltika. Lennud tühistatakse ilmastikuolude tõttu Kärdla lennuväljal.

Reisijad toimetatakse sihtkohta bussidega. Tallinna lennujaama alumise korruse busside ootealalt väljub buss kell 16:50. Bussi number on 020BSF. Reisijad viiakse Rohuküla sadamasse kella 19:00 väljuvale praamile. Heltermaal ootab reisijaid GoBus, mis toimetab reisijad Kärdlasse.

Kärdla lennujaamast väljub buss kell 16:50, mis toimetab reisijad Heltermaa sadamasse kella 17:30 praamile. Rohukülas ootab buss 020BSF, mis toimetab reisijad Tallinna.

Lennuettevõtte poolt korraldatud bussisõit, sh bussiga sõitjatele ka praamisõit on reisijatele lisatasuta.

Kõikidele reisijatele, kes ei kasuta lennuettevõtte poolt korraldatud tasuta bussisõitu sihtkohta, tagastatakse piletiraha. Lisainformatsiooni saab selle kohta telefoninumbril 58856336 ja meiliaadressil info@saartelennuliinid.ee.

Toimetaja: Merili NaelPolitsei ajas puukaitsjad Haabersti hõberemmelga juurest äraPolitsei ajas puukaitsjad Haabersti hõberemmelga juurest ära
Puukaitsjad takistasid tulutult tunde Haabersti remmelga mahavõtmist

Politseil kulus teisipäeva varahommikust alates ligi kuus tundi, et Tallinnas Haabersti ristmiku ümberehitusele ette jäänud remmelga juurest valvet pidanud aktivistid eemale ajada, et saaks puu maha võtta.

Uuendatud: 14:58 
INTERVJUU
Venemaa suursaadik Aleksandr Petrov.Venemaa suursaadik Aleksandr Petrov.
Vene suursaadik: sanktsioonid on halvasti mõjunud nii Eestile kui Venemaale

Vene Föderatsiooni suursaadik Aleksandr Petrov tunnistas ERR-ile antud lühiintervjuus, et kui vahepeal oli Eesti ja Venemaa suhetes paranemise märke, siis viimaste sündmuste valguses on suhted taas halvenenud.

Mupo palub abi Tallinnas Pirital inimesi ründava kurja koera tabamisel

Tallinna munitsipaalpolitsei palub abi, et tabada Pirita-Viimsi kandis liikuv ning inimesi ründav koer.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema
Real Time Web Analytics