Kärdla-Tallinna õhtused lennud jäävad ilmastikuolude tõttu ära ({{commentsTotal}})

Kärdla lennujaam. Autor: Postimees/Scanpix

Reedeõhtune Tallinn-Kärdla lend kell 17 ja Kärdla-Tallinn lend kell 17:45 jäävad ära, teatas Transaviabaltika. Lennud tühistatakse ilmastikuolude tõttu Kärdla lennuväljal.

Reisijad toimetatakse sihtkohta bussidega. Tallinna lennujaama alumise korruse busside ootealalt väljub buss kell 16:50. Bussi number on 020BSF. Reisijad viiakse Rohuküla sadamasse kella 19:00 väljuvale praamile. Heltermaal ootab reisijaid GoBus, mis toimetab reisijad Kärdlasse.

Kärdla lennujaamast väljub buss kell 16:50, mis toimetab reisijad Heltermaa sadamasse kella 17:30 praamile. Rohukülas ootab buss 020BSF, mis toimetab reisijad Tallinna.

Lennuettevõtte poolt korraldatud bussisõit, sh bussiga sõitjatele ka praamisõit on reisijatele lisatasuta.

Kõikidele reisijatele, kes ei kasuta lennuettevõtte poolt korraldatud tasuta bussisõitu sihtkohta, tagastatakse piletiraha. Lisainformatsiooni saab selle kohta telefoninumbril 58856336 ja meiliaadressil info@saartelennuliinid.ee.

Toimetaja: Merili NaelKotsar näeb tänu finaalturniirile jõudmisele üle pika aja enda vanemaid

Eesti korvpalluri Maik-Kalev Kotsari ülikooli South Carolina edutee USA üliõpilasmeistrivõistluste finaalturniiril jätkus, kui kaheksa tugevama hulgas alistati Florida ülikool 77:70 (33:40).

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.