KredEx õpetas ettevõtjaid Eesti brändi tööriistakasti kasutama ({{commentsTotal}})

Paljudes ettevõtetes on tekitanud küsimusi see, kuidas saaksid ettevõtjad vastloodud Eesti brändi ja selle juurde kuuluvat nn tööriistakasti oma firma tutvustamisel ära kasutada. Selleks korraldas KredEx töötoa.

KredEx Krediidikindlustuse poolt eksportijatele korraldatud töötoa arutelu näitas, et teiste ettevõtetega konkureerimise kõrval on tihe konkurents ka riikide kuvandite vahel, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Töötoas osalenud ettevõtete esindajad pidasid endale kõige kasulikumaks Eestit tutvustavat foto- ja videovalikut.

"Huvipakkuvamad olid Eesti esitlusšõud slaidi- või videoprogrammina. Kui me läheme koostööpartneri juurde, siis me saame paari minutiga juba täpselt ja väga hästi ära rääkida oma tausta. Kui me toodame disainmööblit, mida tahame müüa võimalikult hea hinnaga, siis ka taustamaterjal oleks võimalikult hea ja meid toetav," selgitas Radis OÜ juhatuse liige Mauri Abner.

"Väga kasulik on Eestit tutvustav presentatsioon, kus on kirjas põhilised faktid, mis iseloomustavad nii Eesti majandust, kultuuri, demograafiat, loodust, keskkonda. Väga hea, et ei pea neid statistilisi andmeid erinevatelt lehekülgedelt kokku otsima, vaid on alati uuendatud presentatsioon kodulehelt kättesaadav," rääkis ka Värska Vee tootearendus- ja turundusjuht Mari-Liis Küppar.

KredExi Krediidikindlustuse juhataja Meelis Tambla kinnitas, et Eesti ettevõtetel on sageli vaja välispartneritele tutvustada keskkonda, kust nad tulevad, samuti kultuuriruumi ja tööharjumusi. "Palju on Eestit puudutavaid lugusid. Sinna juurde on vaja lisada pildimaterjali, mis on meie professionaalsete fotograafide poolt toodetud ja kõigile kättesaadavad," lisas Tambla.

Toimetaja: Merili Naeleesti eesistumise avakontsert
Kaia KanepiKaia Kanepi
Kaia Kanepi kaotas Wimbledonis heitlikult kulgenud põnevuskohtumise

Eesti naiste tennise teine reket Kaia Kanepi (WTA 544.) jaoks lõppes tänavune Wimbledoni tenniseturniir kvalifikatsiooni teises ringis, kui ta kaotas maailma edetabelis 166. koha hoidvale Austraaliat esindavale venelannale Arina Rodionovale 6:2, 2:6, 5:7.

Uuendatud: 15:11 
Riigikogu maratonistung, kus valmis enamus 1. juulil jõustuvatest seadustest.Riigikogu maratonistung, kus valmis enamus 1. juulil jõustuvatest seadustest.
1. juulist jõustub sadakond seadust

1. juulist jõustub Eestis 257 uut õigusakti, nende hulgas on 88 seadust ja 169 määrust, mis puudutavad mitmeid erinevaid valdkondi. 

"Avatari" uusi osasid saab näha juba paari aasta pärast"Avatari" uusi osasid saab näha juba paari aasta pärast
"Avatar 2" tutvustab 3D-efekti, mis saavutatakse ilma spetsiaalsete prillideta

Režissöör James Cameron plaanib tuua filmi "Avatar 2" kinodesse tehnoloogiaga, mis võimaldab tekitada 3D-efekti ka ilma spetsiaalseid prille kandmata.

Aktsiisitõusude mõjul käivad eestlased Lätist alkoholi ostmas. Õiguskantsler peab täiendavaid aktsiisitõuse põhiseadusevastaseks.Aktsiisitõusude mõjul käivad eestlased Lätist alkoholi ostmas. Õiguskantsler peab täiendavaid aktsiisitõuse põhiseadusevastaseks.
Riigikohus teeb otsuse alkoholiaktsiisi tõusu põhiseaduslikkuse kohta

Riigikohus teeb reedel otsuse õiguskantsler Ülle Madise taotluses alkoholiaktsiisi tõusu kehtetuks tunnistamiseks.

Tommy CashTommy Cash
Tommy Cash soovib Õllesummeri lava taha valget sisustust ja ülikallist šampanjat

8. juulil astub Tommy Cash Õllesummeril üles oma seni suurima live-kontserdiga Eestis. Oma lavataguste nõudmistega teeb räppar aga omamoodi ajalugu.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema
Real Time Web Analytics