KredEx õpetas ettevõtjaid Eesti brändi tööriistakasti kasutama ({{commentsTotal}})

Paljudes ettevõtetes on tekitanud küsimusi see, kuidas saaksid ettevõtjad vastloodud Eesti brändi ja selle juurde kuuluvat nn tööriistakasti oma firma tutvustamisel ära kasutada. Selleks korraldas KredEx töötoa.

KredEx Krediidikindlustuse poolt eksportijatele korraldatud töötoa arutelu näitas, et teiste ettevõtetega konkureerimise kõrval on tihe konkurents ka riikide kuvandite vahel, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Töötoas osalenud ettevõtete esindajad pidasid endale kõige kasulikumaks Eestit tutvustavat foto- ja videovalikut.

"Huvipakkuvamad olid Eesti esitlusšõud slaidi- või videoprogrammina. Kui me läheme koostööpartneri juurde, siis me saame paari minutiga juba täpselt ja väga hästi ära rääkida oma tausta. Kui me toodame disainmööblit, mida tahame müüa võimalikult hea hinnaga, siis ka taustamaterjal oleks võimalikult hea ja meid toetav," selgitas Radis OÜ juhatuse liige Mauri Abner.

"Väga kasulik on Eestit tutvustav presentatsioon, kus on kirjas põhilised faktid, mis iseloomustavad nii Eesti majandust, kultuuri, demograafiat, loodust, keskkonda. Väga hea, et ei pea neid statistilisi andmeid erinevatelt lehekülgedelt kokku otsima, vaid on alati uuendatud presentatsioon kodulehelt kättesaadav," rääkis ka Värska Vee tootearendus- ja turundusjuht Mari-Liis Küppar.

KredExi Krediidikindlustuse juhataja Meelis Tambla kinnitas, et Eesti ettevõtetel on sageli vaja välispartneritele tutvustada keskkonda, kust nad tulevad, samuti kultuuriruumi ja tööharjumusi. "Palju on Eestit puudutavaid lugusid. Sinna juurde on vaja lisada pildimaterjali, mis on meie professionaalsete fotograafide poolt toodetud ja kõigile kättesaadavad," lisas Tambla.

Toimetaja: Merili NaelFotod ja video: soomuskool viis läbi esimesed CV9035 lahinglaskmised

1. jalaväebrigaadi soomuskool viis sel nädalal keskpolügoonil läbi esimesed jalaväe lahingumasina CV9035EE lahinglaskmised, millest võttis osa kakskümmend masinameeskonna kursusel õppivat Scoutspataljoni A-kompanii kaitseväelast.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.