Mõjuka Saksa poliitiku sõnul võib Trumpi importtollide plaan tuua kaasa kaubandussõja ({{commentsTotal}})

Mõjuka Saksa poliitiku, kantsler Angela Merkeli lähedase liitlase Volker Kauderi arvates võib USA presidendi Donald Trumpi importtollide plaan kaasa tuua kaubandussõja.

Kauder ütles, et Euroopa peaks USA vastu kehtestama importtollid, kui Trump astub reaalseid samme Ameerika Ühendriikide ettevõtete kaitseks, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Trump on ähvardanud Saksa autotootjaid 35-protsendilise maksuga, mis peaks tema sõnul looma töökohti Ameerika Ühendriikides.

Kui Trump kehtestab tollimaksu Saksa ja Euroopa toodetele, siis Euroopa peab samaga vastama, ütles Kauder.

Toimetaja: Merili NaelVikerraadio tähistab 50. sünnipäeva

1967 oli hea aasta, sest siis sündis Vikerraadio. 3. aprillil tähistab Eesti populaarseim raadiojaam oma 50. sünnipäeva.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.