Venemaa väitel töö piirileppe ratifitseerimise nimel käib ({{commentsTotal}})

Venemaa kinnitusel tegeleb riigiduuma piirileppe ratifitseerimisega.

Venemaa seisukohad leiavad järjest rohkem mõistmist Euroopa ja USA parlamendiringkondades, leiavad vene saadikud, kes eelmisel nädalal osalesid OSCE Parlamentaarse Assamblee istungil, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Saadikute arvates kritiseerivad kõige rohkem Moskvat Ukraina ja Baltimaad. Selle valguses on Eesti-Vene piirileppe ratifitseerimine veel ebaselge.

"Väliskomitee ei ole peatanud tööd selle tähtsa dokumendiga. Arvan, et lähemas tulevikus on sel šanss jõuda ratifitseerimisele. Meil on vaja otsida ühiseid punkte, mitte lahknevusi. On vaja meie komiteede ühisistungeid ning tuleb vahetada delegatsioone," rääkis riigiduuma väliskomitee esimees Leonid Slutski.

"Hiljuti rääkisin sellest Eesti suursaadikuga Moskvas. Avaldasin taas tagasihoidlikku lootust, et suhted riigiduuma ja riigikogu vahel liiguvad aeglaselt, aga kindlalt soojenemise suunas. Kuid see ei sõltu mitte üksnes meist, vaid ka kolleegidest Tallinnas," lisas ta.

Toimetaja: Merili NaelVikerraadio tähistab 50. sünnipäeva

1967 oli hea aasta, sest siis sündis Vikerraadio. 3. aprillil tähistab Eesti populaarseim raadiojaam oma 50. sünnipäeva.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.