Venemaa väitel töö piirileppe ratifitseerimise nimel käib ({{commentsTotal}})

Venemaa kinnitusel tegeleb riigiduuma piirileppe ratifitseerimisega.

Venemaa seisukohad leiavad järjest rohkem mõistmist Euroopa ja USA parlamendiringkondades, leiavad vene saadikud, kes eelmisel nädalal osalesid OSCE Parlamentaarse Assamblee istungil, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Saadikute arvates kritiseerivad kõige rohkem Moskvat Ukraina ja Baltimaad. Selle valguses on Eesti-Vene piirileppe ratifitseerimine veel ebaselge.

"Väliskomitee ei ole peatanud tööd selle tähtsa dokumendiga. Arvan, et lähemas tulevikus on sel šanss jõuda ratifitseerimisele. Meil on vaja otsida ühiseid punkte, mitte lahknevusi. On vaja meie komiteede ühisistungeid ning tuleb vahetada delegatsioone," rääkis riigiduuma väliskomitee esimees Leonid Slutski.

"Hiljuti rääkisin sellest Eesti suursaadikuga Moskvas. Avaldasin taas tagasihoidlikku lootust, et suhted riigiduuma ja riigikogu vahel liiguvad aeglaselt, aga kindlalt soojenemise suunas. Kuid see ei sõltu mitte üksnes meist, vaid ka kolleegidest Tallinnas," lisas ta.

Toimetaja: Merili NaelLõke ja ilm
Kas jaaniõhtul on mõeldav ka ujuma minna?Kas jaaniõhtul on mõeldav ka ujuma minna?

Võidupüha ilm interaktiivsel kaardil: jahedavõitu, pilvine, kuid vihmata

Ükski lõke ei jää võidupüha õhtul vihmast märgade puude tõttu süütamata. Küll aga tasuks hilisemateks õhtutundideks varuda soojemaid riideid, sest õhutemperatuur jääb üle Eesti vaid kümmekonna kraadi juurde. Alati võib muidugi lõkkele lähemale pugeda, aga sealjuures tulevad päästjad meelde, et viimane kustutab tule - nii jääb õnnetus tulemata.

Jogurtid.Jogurtid.
Magusamaks tõstab jogurti hinda üle 40 protsendi

Kuigi algul oli plaanis suhkrumaks panna peale vaid limonaadidele, siis esmaspäeval riigikogus vastu võetud magustatud jookide seaduses on kirjas ka piimatooted ja täismahlad.

Uuendatud: 19:03 
PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

Politsei paigaldas pealinna taskuvaraste eest hoiatavad märgised

Kolmapäeva hommikul paigaldasid Kesklinna politseijaoskonna konstaablid koos Tallinna Kesklinna valitsuse esindajaga vanalinna tänavatele märgised, mis hoiatavad taskuvaraste eest.

Karen Handel võitu tähistamas.Karen Handel võitu tähistamas.
Georgia osariigi valimistel võitis vabariiklane Karen Handel

Ühendriikides võitis teisipäeval Georgia osariigi kongressivalimistel vabariiklane Karen Handel.

Mohamed SalahMohamed Salah
Liverpool ostis 39 miljoni euro eest ründetalendi

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani meeskond Liverpool ostis täna 39 miljoni euro eest AS Romalt egiptlasest ääreründaja Mohamed Salah', kes sõlmis viie aasta pikkuse lepingu.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema