Mitu IRL-i liiget lähevad Haapsalus kohalikele valimistele oma valimisliiduga ({{commentsTotal}})

IRL-i Läänemaa piirkonna juhatuse esimees Merle Mäesalu ja juhatuse liige Toomas Schmidt otsustasid, et osalevad sügisestel kohalikel valimistel Haapsalus oma valimisliiduga, sest paljud võimalikud toetajad ei soovi erakonna nimekirjas kandideerida.

Varem on teatanud valimisliidu loomisest reformierakondlasest Haapsalu linnapea Urmas Sukles, mis tähendab, et nii Reformierakond kui ka IRL on Haapsalus ilma jäänud mitmest olulisest kandidaadist, vahendas "Aktuaalne kaamera".

IRL-i Läänemaa piirkonna juhatuse liige Toomas Schmidt ütles, et paljud inimesed ei soovi erakonna nimekirjas kandideerida.

"Nad ütlevad et nad ei kandideeri sel juhul üldse. Tavaliselt on see valimisaktiivsus niigi madal. Et natuke rohkem inimesi lähemale tuua, selleks on veel valimisliidu võimalus olemas õnneks," lausus ta.

Toimetaja: Aleksander KrjukovMiks sügavaid poliitilisi veendumusi on raske kõigutada

Ajakirja Nature Scientific Reports uurimus viitab sellele, et kui inimeste sügavaid poliitilisi veendumusi kahtluse alla seatakse, muutuvad aktiivsemaks emotsioonide ja sisemise tunnetusega seotud ajustruktuurid. Emotsioonide eest vastutavad ajusüsteemid, mille eesmärk on aidata organismi tasakaaluseisundit säilitada, paistavad töötavat ka vaimse elu tasakaalu säilitamise nimel.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.