Võrus puhkes puidutööstuses tulekahju ({{commentsTotal}})

Võru linnas asuvas puidutööstuses puhkes neljapäeva õhtul kella 19 ajal tulekahju, ühtegi kannatanut õnnetuses pole.

Tulekahju puhkes Võru linna külje all viimased 20 aastat puitmööbli tootmisega tegelevas ettevõttes OÜ Puuslik, mis annab piirkonnas tööd 14 inimesele, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Põlengule reageeris kolmanda astme päästemeeskond.

Kohal olid päästekomandod Põlva- ja Võrumaalt.

"Põleb tootmishoone laoruumide osa. Põleng on nähtavasti alguse saanud katlamajast. Täpseid põhjuseid veel ei tea. Ma arvan, et umbes kolme-nelja minutiga olid esimesed päästjad siin. Kohale jõudes oli juba katlamaja poolsest otsast katusest tuli väljas," selgitas päästeameti Võru korrapidamisgrupi vanemoperatiivkorrapidaja Heiki Pokbinder.

Puusliku eestvedaja Andres Järvpõld arvab, et põleng võis saada alguse keevitustöödest.

"Meil jäi keevitusbrigaad katlamaja parandama, ilmselt siis mingist keevitussädemest või midagi. Oma valmiskaubast oleme ilma ja ühest tootmishoone otsast, aga võib-olla suurem häda õnnestub kuidagi ära likvideerida," rääkis Järvpõld.

Toimetaja: Merili NaelVikerraadio tähistab 50. sünnipäeva

1967 oli hea aasta, sest siis sündis Vikerraadio. 3. aprillil tähistab Eesti populaarseim raadiojaam oma 50. sünnipäeva.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.