Võrus puhkes puidutööstuses tulekahju ({{commentsTotal}})

Võru linnas asuvas puidutööstuses puhkes neljapäeva õhtul kella 19 ajal tulekahju, ühtegi kannatanut õnnetuses pole.

Tulekahju puhkes Võru linna külje all viimased 20 aastat puitmööbli tootmisega tegelevas ettevõttes OÜ Puuslik, mis annab piirkonnas tööd 14 inimesele, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Põlengule reageeris kolmanda astme päästemeeskond.

Kohal olid päästekomandod Põlva- ja Võrumaalt.

"Põleb tootmishoone laoruumide osa. Põleng on nähtavasti alguse saanud katlamajast. Täpseid põhjuseid veel ei tea. Ma arvan, et umbes kolme-nelja minutiga olid esimesed päästjad siin. Kohale jõudes oli juba katlamaja poolsest otsast katusest tuli väljas," selgitas päästeameti Võru korrapidamisgrupi vanemoperatiivkorrapidaja Heiki Pokbinder.

Puusliku eestvedaja Andres Järvpõld arvab, et põleng võis saada alguse keevitustöödest.

"Meil jäi keevitusbrigaad katlamaja parandama, ilmselt siis mingist keevitussädemest või midagi. Oma valmiskaubast oleme ilma ja ühest tootmishoone otsast, aga võib-olla suurem häda õnnestub kuidagi ära likvideerida," rääkis Järvpõld.

Toimetaja: Merili NaelLõke ja ilm
Kas jaaniõhtul on mõeldav ka ujuma minna?Kas jaaniõhtul on mõeldav ka ujuma minna?

Võidupüha ilm interaktiivsel kaardil: jahedavõitu, pilvine, kuid vihmata

Ükski lõke ei jää võidupüha õhtul vihmast märgade puude tõttu süütamata. Küll aga tasuks hilisemateks õhtutundideks varuda soojemaid riideid, sest õhutemperatuur jääb üle Eesti vaid kümmekonna kraadi juurde. Alati võib muidugi lõkkele lähemale pugeda, aga sealjuures tulevad päästjad meelde, et viimane kustutab tule - nii jääb õnnetus tulemata.

Jogurtid.Jogurtid.
Magusamaks tõstab jogurti hinda üle 40 protsendi

Kuigi algul oli plaanis suhkrumaks panna peale vaid limonaadidele, siis esmaspäeval riigikogus vastu võetud magustatud jookide seaduses on kirjas ka piimatooted ja täismahlad.

Uuendatud: 19:03 
PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

Politsei paigaldas pealinna taskuvaraste eest hoiatavad märgised

Kolmapäeva hommikul paigaldasid Kesklinna politseijaoskonna konstaablid koos Tallinna Kesklinna valitsuse esindajaga vanalinna tänavatele märgised, mis hoiatavad taskuvaraste eest.

Karen Handel võitu tähistamas.Karen Handel võitu tähistamas.
Georgia osariigi valimistel võitis vabariiklane Karen Handel

Ühendriikides võitis teisipäeval Georgia osariigi kongressivalimistel vabariiklane Karen Handel.

Mohamed SalahMohamed Salah
Liverpool ostis 39 miljoni euro eest ründetalendi

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani meeskond Liverpool ostis täna 39 miljoni euro eest AS Romalt egiptlasest ääreründaja Mohamed Salah', kes sõlmis viie aasta pikkuse lepingu.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema