Julius Kuperjanovile pühendatud matkast võttis osa 400 inimest ({{commentsTotal}})

Jõgevamaal toimunud Kuperjanovi retkel osales ligi 400 matkajat. Kaitseliidu korraldatud retk oli pühendatud Julius Kuperjanovi partisanisalga rännakule Vabadussõjas.

Puurmanist Tabiveresse kulgenud 23-kilomeetri pikkuse retke osalejate seas oli nii kaitseliitlasi kui ka kogu perega rajale tulnud matkahuvilisi, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Korraldajate sõnul oli huvi matka vastu ootamatult suur. Rajale püstitatud kontrollpunktides sai testida oma teadmisi näiteks riigikaitse-, julgeoleku- ja meditsiini vallas ning proovida kätt ka praktilistes ülesannetes, näiteks õhupüssist laskmises.

Toimetaja: Aleksander KrjukovVikerraadio tähistab 50. sünnipäeva

1967 oli hea aasta, sest siis sündis Vikerraadio. 3. aprillil tähistab Eesti populaarseim raadiojaam oma 50. sünnipäeva.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.