Timo Soini ei kandideeri uuesti Põlissoomlaste juhiks ({{commentsTotal}})

Timo Soini ei kandideeri uuesti Põlissoomlaste erakonna esimeheks, ütles praegune parteijuht ja välisminister oma blogis.

Otsus ei tulnud kergelt, kuid see on kõigi seisukohast õige, ütles Soini, lubades juunis Jyväskyläs peetaval parteikongressil esimeheks mitte kandideerida.

"Välisministri töö on mulle suur au. Olen seda nõudlikku ülesannet hästi täitnud. Hea meelega jätkaksin ametiaja lõpuni," kirjutas Soini.

Ta lisas, et välisministriametis jätkamine sõltub mitmest tegurist.
"Esiteks juba sellest, kas partei jätkab valitsuses," ütles ta ja kinnitas, et tema on kindlalt valitsusse jäämise poolt.

Soini on olnud Põlissoomlaste esimees alates 1997. aastast ja välisminister alates 2015. aastast.

Toimetaja: Marek Kuul

Allikas: BNSVikerraadio tähistab 50. sünnipäeva

1967 oli hea aasta, sest siis sündis Vikerraadio. 3. aprillil tähistab Eesti populaarseim raadiojaam oma 50. sünnipäeva.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.