Kohus võttis Ukraina maksuameti juhi vahi alla ({{commentsTotal}})

Kiievi kohus võttis teisipäeva hommikul eeluurimise ajaks vahi alla Ukraina maksuameti juhi Roman Nasirovi.

Kiievi ringkonnakohus otsustas võtta Nasirovi seoses korruptsiooniuurimisega kaheks kuuks vahi alla. Kohus otsustas, et Nasirov võib jääda koduaresti, kui tasub 3,7 miljoni dollari suuruse kautsjoni.

Ukraina valitsus kõrvaldas Nasirovi eeluurimise ajaks töökohustuste täitmiselt. Maksuameti juhti süüdistatakse kahe miljardi grivna (74 miljonit dollarit) kõrvaldamises.

Riikliku korruptsioonitõrjeameti kahtlustuse kohaselt vabastas Nasirov ajutiselt maksudest terve rea maksumaksjaid, teiste seas eelmisel aastal korruptsiooniuurimise eest välismaale põgenenud endise parlamendiliikmega seotud firmad.

Allikas: AP-BNSVikerraadio tähistab 50. sünnipäeva

1967 oli hea aasta, sest siis sündis Vikerraadio. 3. aprillil tähistab Eesti populaarseim raadiojaam oma 50. sünnipäeva.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.