Erki Savisaar: isa kandideerimine sõltub tema tervisest ({{commentsTotal}})

Edgar Savisaare poeg, riigikogu keskfraktsiooni liige Erki Savisaar ütles, et kuigi tema kohalikel valimistel osalemine on kindel, ei ole veel selge, kus piirkonnas ta seda teeb. See sõltub Erki sõnul isa Edgari otsusest. Edgar Savisaare kandideerimine sõltub aga omakorda tema tervisest.

"Kui isa kandideerib, siis tõenäoliselt ma olen Mustamäel. Kui ei kandideeri, siis on tõenäoline, et tuleb minna Lasnamäele," ütles Erki Savisaar "Ringvaates".

See, kas Edgar Savisaar valimistel osaleb, ei ole veel selge. "Me teame seda, et ta soovis olla edasi Lasnamäe piirkonna juhatuses, sinna ta sai sisse. Enamasti juhatuse liikmed ka kandideerivad, kas tema otsustab kandideerida, seda me näeme," ütles ta.

Savisaar märkis, et kuna valimisteni on aega umbes pool aastat, siis aega mõtlemiseks ja otsustamiseks on. "Ütleme, et erakonna liikmetele väga meeldiks, kui ta osaleks valimistel. Selles ei nähta mingisugust probleemi, aga kas ta on selleks valmis, seda ta peab ise otsustama," rääkis Erki Savisaar.

"Täna ta ei ole öelnud selge sõnaga, et jah, ma igal juhul tulen. Ta on andnud märku, et kui tervis seda võimaldab, siis ta kaalub seda" lisas ta.

"Üksjagu palju aega läheb sellele, et harjutada proteesiga käimist. See on ikkagi väga oluline samm edasi," selgitas Erki Savisaar. Ta osutas, et tema isal läheb palju aega tervise peale ja ka kohtuprotsessid segavad.

Savisaar rääkis veel, et kuna piirkonna esinumbril on väga suur koormus, siis täna on Mihhail Kõlvartil selleks rohkem võimet kui Edgar Savisaarel. Erki Savisaar rääkis ka enda võimalustest valimistel ja meenutas, et siiani on häältesaak olnud 1000-2000 häält.

Toimetaja: Aleksander KrjukovLõke ja ilm
Kas jaaniõhtul on mõeldav ka ujuma minna?Kas jaaniõhtul on mõeldav ka ujuma minna?

Võidupüha ilm interaktiivsel kaardil: jahedavõitu, pilvine, kuid vihmata

Ükski lõke ei jää võidupüha õhtul vihmast märgade puude tõttu süütamata. Küll aga tasuks hilisemateks õhtutundideks varuda soojemaid riideid, sest õhutemperatuur jääb üle Eesti vaid kümmekonna kraadi juurde. Alati võib muidugi lõkkele lähemale pugeda, aga sealjuures tulevad päästjad meelde, et viimane kustutab tule - nii jääb õnnetus tulemata.

Jogurtid.Jogurtid.
Magusamaks tõstab jogurti hinda üle 40 protsendi

Kuigi algul oli plaanis suhkrumaks panna peale vaid limonaadidele, siis esmaspäeval riigikogus vastu võetud magustatud jookide seaduses on kirjas ka piimatooted ja täismahlad.

Uuendatud: 19:03 
PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

Politsei paigaldas pealinna taskuvaraste eest hoiatavad märgised

Kolmapäeva hommikul paigaldasid Kesklinna politseijaoskonna konstaablid koos Tallinna Kesklinna valitsuse esindajaga vanalinna tänavatele märgised, mis hoiatavad taskuvaraste eest.

Karen Handel võitu tähistamas.Karen Handel võitu tähistamas.
Georgia osariigi valimistel võitis vabariiklane Karen Handel

Ühendriikides võitis teisipäeval Georgia osariigi kongressivalimistel vabariiklane Karen Handel.

Mohamed SalahMohamed Salah
Liverpool ostis 39 miljoni euro eest ründetalendi

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani meeskond Liverpool ostis täna 39 miljoni euro eest AS Romalt egiptlasest ääreründaja Mohamed Salah', kes sõlmis viie aasta pikkuse lepingu.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema