Monika Haukanõmm kaalub kandideerimist Vabaerakonna esimeheks ({{commentsTotal}})

Vabaerakonna esimeheks kaalub pürgida ka riigikogu fraktsiooni liige Monika Haukanõmm.

"Ma kaalun seda, sest see väga suur au, kui mitmed inimesed ja piirkonnad on seda palunud teha ja loomulikult ma kaalun seda väga tõsiselt, aga täna ei saa ma seda öelda, kas ma seda teen või mitte," ütles Haukanõmm "Aktuaalse kaamera" vahendusel.

Täna teatas esimeheks kandideerimisest Artur Talvik, kes selle tarbeks ka erakonda astus.
Lisaks soovib esimeheks saada ka Jevgeni Krištafovitš, kelle erakonnast väljaviskamist hiljuti arutati.

Senine esimees Andres Herkel enam kandideerida ei saa, sest on erakonda juhtinud juba kolm ametiaega. Vabaerakonna fraktsiooni aseesimees Andres Ammas ütles, et suure tõenäosusega tuleb kandidaate veel juurde, sest aega on kuni 20. märtsini.

"Võib juurde tulla lisaks ühele tõsiselt võetavale kandidaadile Artur Talvikule veel väga arvestavaid kandidaate, näiteks erakonna sees nähakse ühe võimaliku kandidaadina ka kolleeg Monika Haukanõmme. Vabaerakonna esimees peab olema visionäär," ütles Ammas ja lisas, et ta ise kandideerida ei kavatse.

Fraktsiooni liige Krista Aru ütles, et tema parteijuhiks saada ei taha. "Kõikidele pakkujatele ja küsijatele võin ma selgelt ja kindlalt öelda, et meil on väärikad kandidaadid ja mina kindlasti ei kandideeri," sõnas ta.

Jevgeni Krištavovitš ütles, et tal on toetus erakonnas olemas. "Mina julgen öelda, et mulle on toetus erakonnas olemas ja see, kas valitakse esimeheks või ei valita, seda ma ei tea," ütles ta.

Toimetaja: Aleksander KrjukovVenemaa koondislased 2014. aasta MM-il enne mängu Alžeeriaga.Venemaa koondislased 2014. aasta MM-il enne mängu Alžeeriaga.

2014. aasta MM-il mänginud Venemaa jalgpallikoondisel lasub dopingukahtlus

Venemaa sporti on tabanud järjekordne dopinguskandaal, nüüd on kahtluse all kogu 2014. aasta MM-il mänginud jalgpallikoondis.

85% teadusrahast kulutatakse prioriteetsetes valdkondades.85% teadusrahast kulutatakse prioriteetsetes valdkondades.

Eesti teadlased on EL-i raha taotlemisel Euroopas 3. kohal

Euroopa Liit jagab teadlastele raha programmi kaudu, mis kannab nime Horisont 2020 ning Eesti teadlased on selles viimasel kolmel aastal olnud väga edukad: ühtekokku on Eesti teadusprojektid saanud üle 72,6 miljoni euro.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

Viljandimaal hukkus maastikusõidukiga ümber läinud nooruk

Viljandimaal hukkus laupäeval maastikusõidukiga ümber läinud nooruk.

Ott TänakOtt Tänak

Tänak eesootavast Poola etapist: see on sõitjate ralli

Autoralli MM-sari jätkub järgmisel nädalavahetusel Poolas, millele Sardiinias võiduarve avanud Fordi piloot Ott Tänak läheb vastu lootusrikkalt.

Jogurtid.Jogurtid.
Magusamaks tõstab jogurti hinda üle 40 protsendi

Kuigi algul oli plaanis suhkrumaks panna peale vaid limonaadidele, siis esmaspäeval riigikogus vastu võetud magustatud jookide seaduses on kirjas ka piimatooted ja täismahlad.

Uuendatud: 19:03 
Meeleavaldajad Haaberstis.Meeleavaldajad Haaberstis.
Muinsuskaitseamet riigikogule: Haabersti paju pole püha puu

Muinsuskaitseamet teatas ametlikus vastuses Haabersti paju kaitsele asunud riigikogu liikmetele, et puu ei vaja riikliku kaitse alla võtmist ning Õismäe elamurajooni pole põhjust miljööväärtusliku alana käsitleda.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

Politsei paigaldas pealinna taskuvaraste eest hoiatavad märgised

Kolmapäeva hommikul paigaldasid Kesklinna politseijaoskonna konstaablid koos Tallinna Kesklinna valitsuse esindajaga vanalinna tänavatele märgised, mis hoiatavad taskuvaraste eest.

Mohamed SalahMohamed Salah
Liverpool ostis 39 miljoni euro eest ründetalendi

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani meeskond Liverpool ostis täna 39 miljoni euro eest AS Romalt egiptlasest ääreründaja Mohamed Salah', kes sõlmis viie aasta pikkuse lepingu.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema