Kaljulaid arutas Liibanoni presidendiga Eesti panust rahu tagamisse ({{commentsTotal}})

Vaata galeriid
2 pilti
Autor: Vabariigi Presidendi Kantselei

Eesti ja Liibanoni president arutasid reedel Beirutis Eesti panust rahu tagamisse Liibanonis.

President Kersti Kaljulaid tunnustas Liibanoni oskust saada hakkama suurte väljakutsetega niivõrd keerulises regioonis ja pakkus Eesti kogemusi digitaalse ühiskonna ülesehitamiseks, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Kaljulaid ütles Liibanoni meediale, et kuna peagi alustab Eesti Euroopa Liidu eesistumist, siis soovis ta Liibanoni riigijuhtidelt kuulda arusaama Lähis-Idas toimuva kohta.

President kohtub laupäeval ka ÜRO missioonil teenivate Eesti kaitseväelastega.

Toimetaja: Merili NaelVikerraadio tähistab 50. sünnipäeva

1967 oli hea aasta, sest siis sündis Vikerraadio. 3. aprillil tähistab Eesti populaarseim raadiojaam oma 50. sünnipäeva.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.