Saksa politsei sulges rünnakuohu tõttu Esseni kaubanduskeskuse ({{commentsTotal}})

{{1489233401000 | amCalendar}}

Saksa lääneosas Essenis sulges politsei kogu laupäevaks kesklinna kaubanduskeskuse, kuna sai infot seal kavandatava rünnaku kohta. Midagi ohtlikku siiski ei leitud.

"Saime eile luureallikatelt väga tõsiseid vihjeid, et siin plaaniti täna rünnakut ning see tahetakse toime panna," ütles Esseni politsei pressiesindaja Reutersile. "Seepärast olime sunnitud sellise sammu astuma".

Varem ütles pressiesindaja, et kardetakse terrorirünnakut.

Kogu hoone otsiti läbi, midagi ohtlikku sealt siiski ei leitud, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Limbecker Platzi kaubanduskeskust valvavad relvastatud politseinikud ja politseiautod. Lähedal asuvad teed on aga liikluseks avatud.

Tegu on ühe Saksamaa suurema kaubanduskeskusega.

Detsembris hukkus Berliini jõuluruturul 12 inimest, kui varjupaigataotlusele eitava vastuse saanud tuneeslane sõitis veokiga rahva sekka.

Toimetaja: Karin Koppel



Politsei ajas puukaitsjad Haabersti hõberemmelga juurest äraPolitsei ajas puukaitsjad Haabersti hõberemmelga juurest ära
Puukaitsjad takistasid tulutult tunde Haabersti remmelga mahavõtmist

Politseil kulus teisipäeva varahommikust alates ligi kuus tundi, et Tallinnas Haabersti ristmiku ümberehitusele ette jäänud remmelga juurest valvet pidanud aktivistid eemale ajada, et saaks puu maha võtta.

Uuendatud: 14:58 
INTERVJUU
Venemaa suursaadik Aleksandr Petrov.Venemaa suursaadik Aleksandr Petrov.
Vene suursaadik: sanktsioonid on halvasti mõjunud nii Eestile kui Venemaale

Vene Föderatsiooni suursaadik Aleksandr Petrov tunnistas ERR-ile antud lühiintervjuus, et kui vahepeal oli Eesti ja Venemaa suhetes paranemise märke, siis viimaste sündmuste valguses on suhted taas halvenenud.

Mupo palub abi Tallinnas Pirital inimesi ründava kurja koera tabamisel

Tallinna munitsipaalpolitsei palub abi, et tabada Pirita-Viimsi kandis liikuv ning inimesi ründav koer.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema
Real Time Web Analytics