Norra võtab kasutusele eestlaste piletimüügitarkvara ({{commentsTotal}})

Buss Autor: Nettbuss

Põhjamaade suurim bussioperaator Nettbuss ostab 15 protsenti rahvusvahelist piletimüügitarkvara loovast Tartu ettevõttest T solutions ja võtab selle süsteemid kasutusele nii Norra kui Rootsi ekspressliinidel.

Norra riigiraudteele kuuluva Nettbussi nõukogu langetas Eesti ettevõtte jaoks üliolulise otsuse ligi aasta kestnud läbirääkimiste tulemusel eelmisel teisipäeval, kirjutab Postimees.

Tehingu hinda osapooled ei avalda, kuid T solutionsi nõukogu esimees Andres Osula sõnul on tegemist seitsmekohalise summaga, ettevõtte enda eelarve peaks sel aastal jääma kolme miljoni euro kanti.

Nettbuss Traveli juhi Ståle Nistov sõnul on kliendid üha enam minemas elektroonilistesse kanalitesse ning seega tuleb Nettbussil liidripositsiooni säilitamiseks klientidega suhelda digitaalselt.

Hetkeseisuga on pilootprojekt Norras juba käivitatud, kevade jooksul lähevad T solutionsi süsteemile Netbussi busside pardaseadmed ning aasta lõpuks vahetatakse välja kõik digitaalsed müügisüsteemid.

Toimetaja: Marek KuulVikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.