Finnair jätab streigi tõttu ära ligi 100 lendu ({{commentsTotal}})

Finnair.
Finnair. Autor: AFP/Scanpix

Soome lennuettevõte Finnair jätab reedel streigi tõttu ära ligi 100 lendu, see puudutab rohkem kui 6000 reisijat.

Streik algab kell 15 ja kestab neli tundi, Finnairi kinnitusel saab ettevõte miljoneid eurosid kahju, vahendasid ERR-i teleuudised.

Lõpliku majanduskahju saab kokku arvutada siis, kui on selge, kui palju reisijaid õnnestub ümber suunata.

Reedel jääb ära kolm Tallinna-Helsingi lendu - kell 14.45, kell 17.25 ja kell 19.30 ning kolm Helsingi-Tallinna lendu kell 14.20, kell 17 ja kell 19.05.

Lennundustöötajad lükkasid riikliku lepitaja ettepanekud tagasi, kuna nende hinnangul on need liialt tööandja poole kaldu.

Lennundusala töötajate ametiühingu toetuseks streigivad ka tugiteenistused - klienditeenindus, toitlustus ja pagasiteenindus.

Toimetaja: Marek KuulHääletuskaardid.Hääletuskaardid.
AfD delegaadid lükkasid parteijuhi muudatusettepanekud tagasi

Saksa immigratsioonivastase erakonna AfD (Alternatiiv Saksamaale) juhile sai laupäeval osaks alandav lüüasaamine, kui parteikongressile kogunenud delegaadid lükkasid tagasi tema programmimuudatused.

BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.