Laupäev on sajune ({{commentsTotal}})

Laupäeval püsib sajune ilm, sooja on kuni 6 kraadi.

Eeloleval ööl on ilm pilves selgimistega, Ida-Eestis sajab kohati vihma ja lörtsi. Puhub lõuna- ja edelatuul 5 kuni 10, saartel ja rannikul puhanguti kuni 15 meetrit sekundis. Õhutemperatuur jääb 1 külma- ja 2 soojakraadi vahele, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Ka hommikul on pilves selgimistega ilm, kohati võib sadada vähest vihma või lörtsi ning õhutemperatuur püsib 0 kraadi lähedal.

Päevalgi on taevas pilves selgimistega, kuid vihma ja lörtsi sajab juba mitmel pool Eestis. Puhub mõõdukas lõuna- ja edelatuul 3 kuni 9 meetrit sekundis ning sooja on 2 kraadist 6 kraadini.

Toimetaja: Merili NaelHääletuskaardid.Hääletuskaardid.
AfD delegaadid lükkasid parteijuhi muudatusettepanekud tagasi

Saksa immigratsioonivastase erakonna AfD (Alternatiiv Saksamaale) juhile sai laupäeval osaks alandav lüüasaamine, kui parteikongressile kogunenud delegaadid lükkasid tagasi tema programmimuudatused.

BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.