Baltic Waste Management veab prügi ilma jäätmeloata ({{commentsTotal}})

Prügikastid.
Prügikastid. Autor/allikas: Urmas Luik/Pärnu Postimees/Scanpix

Keskkonnainspektsioon teatas Tallinna linnavalitsusele, et 1. märtsist Nõmmel prügi vedav Baltic Waste Management (BWM) teeb seda jäätmeluba omamata, mistõttu peaks ettevõte prügiveo lõpetama.

Keskkonnainspektsiooni hinnangul oleks võimalikuks lahenduseks Baltic Waste Managementi tegevuse peatamine jäätmeloa saamiseni ja seniks jäatmeveo korraldamine teiste jäätmeluba omavate prügivedajate abil, vahendas Delfi.

Abilinnapea Arvo Sarapuu leidis, et jäätmeloa puudumisest ei tohiks nii suurt probleemi teha, sest luba on puudu vaid Nõmmel teenuse osutamiseks ning ka varasemalt on linnas prügivedu ilma loata korraldatud.

BWM on ettevõte, mis võitis Talllinna jäätmeveohanked ilma eelnevat prügiveokogemust omamata.

Toimetaja: Merilin PärliSaatevigadSaatevigad
Vaata "Pealtnägija" lõppenud hooaja naljakamaid apsakaid

Sel nädalal pani ETV uuriva ajakirjanduse lipulaev "Pealtnägija" oma hooajale punkti, et juba sügisel jälle teleekraanil tagasi olla.

Eurod.Eurod.
Ülevaade: viimaste aastate palgatõusud avalikus sektoris

Riigieelarve strateegia näeb ette, et eeloleva nelja aastaga tõuseb keskvalitsuse töötajate palk 2,5 protsenti, kuid Isamaa ja Res Publica Liidu esimehevahetuse järel on tekkinud võimalus, et see jääb ära. Viimati kerkis riigiasutuste palk valitsuse otsusega aastal 2015.