Baltic Waste Management veab prügi ilma jäätmeloata ({{commentsTotal}})

Prügikastid.
Prügikastid. Autor: Urmas Luik/Pärnu Postimees/Scanpix

Keskkonnainspektsioon teatas Tallinna linnavalitsusele, et 1. märtsist Nõmmel prügi vedav Baltic Waste Management (BWM) teeb seda jäätmeluba omamata, mistõttu peaks ettevõte prügiveo lõpetama.

Keskkonnainspektsiooni hinnangul oleks võimalikuks lahenduseks Baltic Waste Managementi tegevuse peatamine jäätmeloa saamiseni ja seniks jäatmeveo korraldamine teiste jäätmeluba omavate prügivedajate abil, vahendas Delfi.

Abilinnapea Arvo Sarapuu leidis, et jäätmeloa puudumisest ei tohiks nii suurt probleemi teha, sest luba on puudu vaid Nõmmel teenuse osutamiseks ning ka varasemalt on linnas prügivedu ilma loata korraldatud.

BWM on ettevõte, mis võitis Talllinna jäätmeveohanked ilma eelnevat prügiveokogemust omamata.

Toimetaja: Merilin PärliHääletuskaardid.Hääletuskaardid.
AfD delegaadid lükkasid parteijuhi muudatusettepanekud tagasi

Saksa immigratsioonivastase erakonna AfD (Alternatiiv Saksamaale) juhile sai laupäeval osaks alandav lüüasaamine, kui parteikongressile kogunenud delegaadid lükkasid tagasi tema programmimuudatused.

BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.