Lähipäevad toovad lörtsi ja päevasooja ({{commentsTotal}})

Pühapäev toob kuni seitse kraadi sooja, tuul on vaikne ja vihmavõimalus kõige suurem Kagu-Eestis.

Öösel on Eestis pilves selgimistega ilm. Kohati sajab vähest lund või lörtsi ja tekib udu. Puhub muutliku suunaga tuul 1-7 m/s ning külma on kuni neli kraadi.

Ka hommikul on ilm pilves selgimistega. Kohati võib sadada vähest lund või lörtsi ning mõnel pool võib olla udu. Tuul on nõrk ja õhutemperatuur jääb kahe külma- ja ühe soojakraadi vahele.

Päeva jooksul pilvisus hõreneb ja vaid kohati võib sadada veidi vihma või lörtsi. Puhub nõrk muutliku suunaga tuul 1-7 m/s ja sooja on 2 kuni 7 kraadi.

Uue nädala esimene pool kulgeb valdavalt tsüklonite meelevallas. See tähendab, et mitmel pool sajab vihma või lörtsi. Päeviti tõuseb termomeetri näit 4 kuni 5 kraadi juurde, öösiti langeb aga null kraadi lähedale.

Toimetaja: Merilin PärliHääletuskaardid.Hääletuskaardid.
AfD delegaadid lükkasid parteijuhi muudatusettepanekud tagasi

Saksa immigratsioonivastase erakonna AfD (Alternatiiv Saksamaale) juhile sai laupäeval osaks alandav lüüasaamine, kui parteikongressile kogunenud delegaadid lükkasid tagasi tema programmimuudatused.

BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.