Lähipäevad toovad lörtsi ja päevasooja ({{commentsTotal}})

Pühapäev toob kuni seitse kraadi sooja, tuul on vaikne ja vihmavõimalus kõige suurem Kagu-Eestis.

Öösel on Eestis pilves selgimistega ilm. Kohati sajab vähest lund või lörtsi ja tekib udu. Puhub muutliku suunaga tuul 1-7 m/s ning külma on kuni neli kraadi.

Ka hommikul on ilm pilves selgimistega. Kohati võib sadada vähest lund või lörtsi ning mõnel pool võib olla udu. Tuul on nõrk ja õhutemperatuur jääb kahe külma- ja ühe soojakraadi vahele.

Päeva jooksul pilvisus hõreneb ja vaid kohati võib sadada veidi vihma või lörtsi. Puhub nõrk muutliku suunaga tuul 1-7 m/s ja sooja on 2 kuni 7 kraadi.

Uue nädala esimene pool kulgeb valdavalt tsüklonite meelevallas. See tähendab, et mitmel pool sajab vihma või lörtsi. Päeviti tõuseb termomeetri näit 4 kuni 5 kraadi juurde, öösiti langeb aga null kraadi lähedale.

Toimetaja: Merilin PärliSaatevigadSaatevigad
Vaata "Pealtnägija" lõppenud hooaja naljakamaid apsakaid

Sel nädalal pani ETV uuriva ajakirjanduse lipulaev "Pealtnägija" oma hooajale punkti, et juba sügisel jälle teleekraanil tagasi olla.

Eurod.Eurod.
Ülevaade: viimaste aastate palgatõusud avalikus sektoris

Riigieelarve strateegia näeb ette, et eeloleva nelja aastaga tõuseb keskvalitsuse töötajate palk 2,5 protsenti, kuid Isamaa ja Res Publica Liidu esimehevahetuse järel on tekkinud võimalus, et see jääb ära. Viimati kerkis riigiasutuste palk valitsuse otsusega aastal 2015.