Brasiilias lasub 21 lihatööstusel kahtlus halvaks läinud liha eksportimisel ({{commentsTotal}})

Brasiilia lihatööstus
Brasiilia lihatööstus Autor: Reuters/Scanpix

Brasiilia president Michel Temer rahustab riike, kes on mures teadete pärast nagu ekspordiks Brasiilia tahtlikult halvaks läinud looma- ja linnuliha.

Presidendi sõnul on Brasiilias üle 4800 lihatööstuse, probleemid puudutavad neist vaid 21 tööstust, millest omakorda vaid kuue liha on müüdud välismaale, vahendasid ERR-i teleuudised.

Korruptsioonikahtluse tõttu on Brasiilia rohkem kui 11 000 sanitaarinspektorist alustatud juurdlust 33 suhtes.

Reedel lahvatanud skandaali keskmes on politsei teade, et mõned lihatööstused on korrumpeerunud sanitaarametnike abil võltsitud dokumente kasutades müünud välismaale roiskunud või salmonellapisikuid sisaldavat liha.

Toimetaja: Marek KuulHääletuskaardid.Hääletuskaardid.
AfD delegaadid lükkasid parteijuhi muudatusettepanekud tagasi

Saksa immigratsioonivastase erakonna AfD (Alternatiiv Saksamaale) juhile sai laupäeval osaks alandav lüüasaamine, kui parteikongressile kogunenud delegaadid lükkasid tagasi tema programmimuudatused.

BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.