Eesti Meedia ühendas endaga seitse tütarfirmat ({{commentsTotal}})

Eesti Meedia.
Eesti Meedia.

Esmaspäeval viis AS Eesti Meedia lõpule seitsme tütarfirma endaga ühendamise.

AS Kanal 2, AS Postimees Grupp, OÜ Raadio Elmar, AS Trio LSL, BNS Group OÜ, BNS Akadeemia OÜ, IT-ettevõtte White Wizard OÜ ja AS Eesti Meedia ühinemine jõustus esmaspäeval ning kõik eelnimetatud ettevõtete õigused ja kohustused läksid üle AS-le Eesti Meedia.

Eesti Meedia teatas veebruari alguses, et käivitab meediaäri konsolideerimise protsessi, mille käigus ühendatakse kõik Eesti Meedia Eestis asuvad meediaettevõtted.

Eesti Meedia tütarfirmana jätkab kuulutusteportaale opereeriv Allepal OÜ.

Allikas: BNSPalgalõhe tegevusalade kaupa.Palgalõhe tegevusalade kaupa.
Sooline palgalõhe vähenes kolmandat aastat järjest

Naiste keskmine brutotunnitasu oli mullu oktoobris 20,9 protsenti väiksem kui meestel. Statistikaameti teatel tähendab see, et varasema aastaga võrreldes vähenes sooline palgalõhe 1,3 protsendipunkti.

UUDISED
"November""November"
"November" pälvis Tribeca filmifestivalil parima operaatori preemia

Rainer Sarneti film "November" osales Tribeca filmifestivalil World Narrative Competition võistlusprogrammis, kus filmi operaator Mart Taniel pälvis parima operaatori preemia.

BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.