Türgi kopteriõnnetuses hukkusid kõik 12 pardal olnud inimest ({{commentsTotal}})

Türgi päästeauto.
Türgi päästeauto. Autor: Sertac Kayar/Reuters/Scanpix

Türgi kaguosa mägipiirkonnas teisipäeval halbade ilmastikuolude tõttu alla kukkunud kopteris hukkusid kõik 12 pardalolnut, teatas siseminister.

Suleyman Soylu ütles, et otsimis- ja päästemeeskondadel kulus kopteri rusude leidmiseks mitu tundi. Lennumasina pardal oli seitse politseinikku, üks kohtunik ja sõjaväelane ning kolmeliikmeline meeskond.

Kopteriga kaotati side 10 minutit pärast õhkutõusmist Tünceli provintsis Pulumuris.

Kuberneri kantselei ütles avalduses, et esialgsete hinnangute kohaselt oli õnnetuse põhjuseks halb ilm.

Allikas: BNSPalgalõhe tegevusalade kaupa.Palgalõhe tegevusalade kaupa.
Sooline palgalõhe vähenes kolmandat aastat järjest

Naiste keskmine brutotunnitasu oli mullu oktoobris 20,9 protsenti väiksem kui meestel. Statistikaameti teatel tähendab see, et varasema aastaga võrreldes vähenes sooline palgalõhe 1,3 protsendipunkti.

UUDISED
"November""November"
"November" pälvis Tribeca filmifestivalil parima operaatori preemia

Rainer Sarneti film "November" osales Tribeca filmifestivalil World Narrative Competition võistlusprogrammis, kus filmi operaator Mart Taniel pälvis parima operaatori preemia.

BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.