Vene uurijate sõnul sai metroo ründaja raha Türgi terroristidelt ({{commentsTotal}})

Akram Azimov vahi all.
Akram Azimov vahi all. Autor: Mikhail Pochuyev/TASS/Scanpix

Vene uurijad teatasid neljapäeval, et Peterburi metroos pommi õhkinud mees sai raha Türgis tegutsevalt rahvusvaheliselt terrorirühmituselt.

Uudisteagentuur RIA edastas, et Vene uurimiskomitee teatel kandis rünnaku organiseerija vend Akram Azimov väidetavale pommitajale Akbaržon Džalilovile raha üle Türgist, vahendas Reuters.

Rünnakus hukkus 14 ja sai viga üle 50 inimese. Rünnaku viis läbi Kõrgõzstanis sündinud Venemaa kodanik Akbaržon Džalilov ning Kesk-Aasiast pärit Abror Azimov õpetas kahtlustuse kohaselt Džalilovi enne enesetapurünnakut välja. Kaitsja sõnul ei eita Azimov oma osalust kuriteos.

Toimetaja: Merili NaelHääletuskaardid.Hääletuskaardid.
AfD delegaadid lükkasid parteijuhi muudatusettepanekud tagasi

Saksa immigratsioonivastase erakonna AfD (Alternatiiv Saksamaale) juhile sai laupäeval osaks alandav lüüasaamine, kui parteikongressile kogunenud delegaadid lükkasid tagasi tema programmimuudatused.

BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.