Trump ja Erdogan kohtuvad mai keskel ({{commentsTotal}})

Donald Trump ja Recep Tayyip Erdogan.
Donald Trump ja Recep Tayyip Erdogan. Autor: Alexander Zemlianichenko, Scott Olson, Adem Altan/AFP/Scanpix

Türgi president Recep Tayyip Erdoğan ütles neljapäeval, et kohtub 16. ja 17. mail Washingtonis USA presidendi Donald Trumpiga.

Tegemist on Erdoğani ja Trumpi esimese kohtumisega alates USA presidendi ametisseastumist, vahendas Reuters.

Erdoğan ütles neljapäeval ka seda, et referendumi tulemuste vaidlustamine ei kuulu Euroopa inimõiguste kohtu kompetentsi.

Türgi peamine opositsioonipartei lubas võtta kasutusele kõik võimalikud õiguslikud meetmed väidetavate rikkumiste vastu referendumil.

Toimetaja: Merili NaelPalgalõhe tegevusalade kaupa.Palgalõhe tegevusalade kaupa.
Sooline palgalõhe vähenes kolmandat aastat järjest

Naiste keskmine brutotunnitasu oli mullu oktoobris 20,9 protsenti väiksem kui meestel. Statistikaameti teatel tähendab see, et varasema aastaga võrreldes vähenes sooline palgalõhe 1,3 protsendipunkti.

UUDISED
"November""November"
"November" pälvis Tribeca filmifestivalil parima operaatori preemia

Rainer Sarneti film "November" osales Tribeca filmifestivalil World Narrative Competition võistlusprogrammis, kus filmi operaator Mart Taniel pälvis parima operaatori preemia.

BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.