Galerii: Maamess Tartus tähistab juubelit ({{commentsTotal}})

Maamess 2017
Vaata galeriid
19 pilti
Foto: Maamess 2017 Autor: Postimees/Scanpix

Neljapäevast laupäevani on Tartu Näituste messikeskuses avatud rahvusvaheline maaeluteemaline suursündmus Maamess, mis tähistab juubelit läbi aegade suurima eksponentide arvuga.

AS Tartu Näitused on maateemalisi messe tänaseks korraldanud 25 aastat. Juubelimessi iseloomustades nentis Maamessi projektijuht Margus Kikkul, et kuigi mess on juba aastaid ka rahvusvaheliselt tuntud, on tänavu märgata piiritaguste firmade ja spetsialistide suuremat huvi sündmuse vastu.

Maamess kuulub Euroopa suurimate põllumajandusnäituste korraldajate liitu EURASCO ning on tunnustatuim maateemaline mess Baltimaades.

Messil osaleb 500 firmat kümnest riigist.

Toimetaja: Aleksander KrjukovPalgalõhe tegevusalade kaupa.Palgalõhe tegevusalade kaupa.
Sooline palgalõhe vähenes kolmandat aastat järjest

Naiste keskmine brutotunnitasu oli mullu oktoobris 20,9 protsenti väiksem kui meestel. Statistikaameti teatel tähendab see, et varasema aastaga võrreldes vähenes sooline palgalõhe 1,3 protsendipunkti.

UUDISED
"November""November"
"November" pälvis Tribeca filmifestivalil parima operaatori preemia

Rainer Sarneti film "November" osales Tribeca filmifestivalil World Narrative Competition võistlusprogrammis, kus filmi operaator Mart Taniel pälvis parima operaatori preemia.

BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.