Valeri Korb kandideerib Kohtla-Järve volikokku ({{commentsTotal}})

Valeri Korb.
Valeri Korb. Autor: ERR

Riigikogu liige, endine Kohtla-Järve linnapea Valeri Korb kinnitas ERR-ile, et kandideerib sügisel toimuvatel kohalike omavalitsuste valimistel Kohtla-Järve volikokku.

"Seadus annab võimaluse riigikogu liikmetel selles suures poliitilises mängus kohaliku omavalitsuse tasemel osaleda ja kindlasti lähen Kohtla-Järvel otsima valija toetust," ütles Valeri Korb.

Ta kinnitas, et valituks saades hakkab ta volikogu töös osalema.

Keskerakonna Kohtla-Järve piirkonna esimeheks oleva Valeri Korbi sõnul ei ole nad Kohtla-Järvel veel kandideerijate nimekirja kinnitanud.

Kolmandat koosseisu riigikogusse kuuluv Valeri Korb (62) on olnud Kohtla-Järvel nii linnapea kui ka volikogu esimees.

 

Toimetaja: Merili NaelHääletuskaardid.Hääletuskaardid.
AfD delegaadid lükkasid parteijuhi muudatusettepanekud tagasi

Saksa immigratsioonivastase erakonna AfD (Alternatiiv Saksamaale) juhile sai laupäeval osaks alandav lüüasaamine, kui parteikongressile kogunenud delegaadid lükkasid tagasi tema programmimuudatused.

BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.