Nädalavahetus toob nii päikest kui sadu ({{commentsTotal}})

Saabuval nädalavahetusel on nii päikesepaistet kui ka sademeid.

Eeloleval ööl on taevas enamasti pilves ning sajab vihma või lörtsi, paiguti on ka udu. Õhutemperatuur jääb 0 ja +4 kraadi vahele, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Hommikul on Ida-Eestis ilm veel pilves, sajab lörtsi või vihma ning paiguti võib olla udu. Tuul on aga rahulik. Lääne-Eestis on aga muutliku pilvisusega ilm ja vaid üksikutes kohtades võib vähest vihma sadada.

Loodetuul puhub 5 kuni 10, saartel puhanguti kuni 15 meetrit sekundis. Sooja on hommikutundidel 2 kraadist 4 kraadini.

Päeval on pilves selgimistega ilm, sajab vihma ja lörtsi, kuid õhtuks sajuhood harvenevad. Puhub loodetuul 4 kuni 10, saartel ja rannikul kuni 12, puhanguti ka kuni 18 meetrit sekundis. Sooja on päevaks oodata 3 kuni 7 kraadi.

Ka järgneva paari päeva jooksul mingit olulist ilmamuutust näha ei ole. Mitmel pool sajab vihma või lörtsi ning vahepeal näitab ka päikest. Öösiti jääb termomeetrinäit 0 lähedale, päeviti kerkib aga 5-6 kraadi juurde.

Teisipäeval läheb taevas pilve, tuul tugevneb ja sajab vihma. Sooja on see-eest paar kraadi rohkem.

Toimetaja: Merili NaelPolitsei ajas puukaitsjad Haabersti hõberemmelga juurest äraPolitsei ajas puukaitsjad Haabersti hõberemmelga juurest ära
Puukaitsjad takistasid tulutult tunde Haabersti remmelga mahavõtmist

Politseil kulus teisipäeva varahommikust alates ligi kuus tundi, et Tallinnas Haabersti ristmiku ümberehitusele ette jäänud remmelga juurest valvet pidanud aktivistid eemale ajada, et saaks puu maha võtta.

Uuendatud: 14:58 
INTERVJUU
Venemaa suursaadik Aleksandr Petrov.Venemaa suursaadik Aleksandr Petrov.
Vene suursaadik: sanktsioonid on halvasti mõjunud nii Eestile kui Venemaale

Vene Föderatsiooni suursaadik Aleksandr Petrov tunnistas ERR-ile antud lühiintervjuus, et kui vahepeal oli Eesti ja Venemaa suhetes paranemise märke, siis viimaste sündmuste valguses on suhted taas halvenenud.

Mupo palub abi Tallinnas Pirital inimesi ründava kurja koera tabamisel

Tallinna munitsipaalpolitsei palub abi, et tabada Pirita-Viimsi kandis liikuv ning inimesi ründav koer.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema
Real Time Web Analytics