Nädalavahetus toob nii päikest kui sadu ({{commentsTotal}})

Saabuval nädalavahetusel on nii päikesepaistet kui ka sademeid.

Eeloleval ööl on taevas enamasti pilves ning sajab vihma või lörtsi, paiguti on ka udu. Õhutemperatuur jääb 0 ja +4 kraadi vahele, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Hommikul on Ida-Eestis ilm veel pilves, sajab lörtsi või vihma ning paiguti võib olla udu. Tuul on aga rahulik. Lääne-Eestis on aga muutliku pilvisusega ilm ja vaid üksikutes kohtades võib vähest vihma sadada.

Loodetuul puhub 5 kuni 10, saartel puhanguti kuni 15 meetrit sekundis. Sooja on hommikutundidel 2 kraadist 4 kraadini.

Päeval on pilves selgimistega ilm, sajab vihma ja lörtsi, kuid õhtuks sajuhood harvenevad. Puhub loodetuul 4 kuni 10, saartel ja rannikul kuni 12, puhanguti ka kuni 18 meetrit sekundis. Sooja on päevaks oodata 3 kuni 7 kraadi.

Ka järgneva paari päeva jooksul mingit olulist ilmamuutust näha ei ole. Mitmel pool sajab vihma või lörtsi ning vahepeal näitab ka päikest. Öösiti jääb termomeetrinäit 0 lähedale, päeviti kerkib aga 5-6 kraadi juurde.

Teisipäeval läheb taevas pilve, tuul tugevneb ja sajab vihma. Sooja on see-eest paar kraadi rohkem.

Toimetaja: Merili NaelEurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.