Fotod: ERR-i nõukogu valis esimeheks Rein Veidemanni ({{commentsTotal}})

ERR-i nõukogu
Vaata galeriid
40 pilti
Foto: ERR-i nõukogu Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR
{{1494940020000 | amCalendar}}

Teisipäeval kogunenud rahvusringhäälingu (ERR) nõukogu valis esimeheks Rein Veidemanni. Juhatuse liikmeteks nimetas nõukogu Joel Sarve, Urmas Oru ja Riina Rõõmuse, Jaanus Lillenberg jäi ametisse nimetamata.

ERR-i nõukogu esimehe kohale kandideerisid Agu Uudelepp ja Rein Veidemann.

Samuti oli päevakorras juhatuse liikmete kinnitamine. Esmaspäeval esitas ERR-i juhatuse esimehe ametisse asuv esimees Erik Roose nõukogule kinnitamiseks neli kandidaati, kellest nõukogu kinnitas täna kolm: Joel Sarve, Urmas Oru ning Riina Rõõmuse. Jaanus Lillenbergi kandidatuuri tehnoloogia eest vastutavaks juhatuse liikmeks ei kinnitatud.

Veidemann ütles, et salajasel hääletusel jäi Lillenberg juhatusest välja.

"Arutelu oli põhjalik, hääletus oli salajane, nii et see oli salajase hääletuse tulemus, mis isiku valimistel on väga oluline. Aga üks põhjus, mis minule kui nõukogu uuele liikmele, kes ei olnud kohtunud varem selles olukorras nende raadio- ja teleinimestega, ma saan aru et need varasemad tegemata jätmised ei äratanud usaldust, et samal pinnal jätkata," kommenteeris Veidemann "Aktuaalse kaamera" vahendusel.

Toimetaja: Aleksander KrjukovUUDISED
NATO riigijuhtide ühiuspildil istub Jüri Ratas Donald Trumpi taga Alexis Tsiprase ja Andrzej Duda vahel.
Ratas vestles Trumpiga
Uuendatud: 09:14 
SaatevigadSaatevigad
Vaata "Pealtnägija" lõppenud hooaja naljakamaid apsakaid

Sel nädalal pani ETV uuriva ajakirjanduse lipulaev "Pealtnägija" oma hooajale punkti, et juba sügisel jälle teleekraanil tagasi olla.

Eurod.Eurod.
Ülevaade: viimaste aastate palgatõusud avalikus sektoris

Riigieelarve strateegia näeb ette, et eeloleva nelja aastaga tõuseb keskvalitsuse töötajate palk 2,5 protsenti, kuid Isamaa ja Res Publica Liidu esimehevahetuse järel on tekkinud võimalus, et see jääb ära. Viimati kerkis riigiasutuste palk valitsuse otsusega aastal 2015.

Mustangi talu maasikad.Mustangi talu maasikad.
Vaataja küsib: kas suurem mari on parem?

Televaataja saatis „Novaatorile“ küsimuse, kas suurem mari on parem, pidades sealjuures silmas suviseid maasikaid. Esitasime küsimuse kas suuremad maasikad ja tomatid on paremad kui väikesed Eesti maaülikooli emeriitprofessorile Anne Luigele.