Merko laiendab lennujuhtimiskeskust 5,2 miljoni euro eest ({{commentsTotal}})

Autor/allikas: Postimees/Scanpix

AS Merko Ehitus kontserni kuuluv AS Merko Ehitus Eesti laiendab Lennuliiklusteeninduse AS-i lennujuhtimiskeskust, lepignu maksumus on 5,2 miljonit eurot, millele lisandub käibemaks.

Lepingu kohaselt tuleb lennujuhtimiskeskuse juurdeehitus aadressile Kanali põik 3 Rae külas Harjumaal.

Lepingu järgi rajatakse lennujuhtimisekeskusele 1600 ruutmeetrit uut büroopinda ja tehniline korpus ning olemasolevates hoonetes renoveeritakse ruume ja tehnosüsteeme.

Ehitustööd algavad veel mais ning tööde valmimine on planeeritud 2018. aasta maisse.

Toimetaja: Marek KuulSoomest tuleb endiselt rohkem reisijaid Tallinna kui Eestist Helsingisse sõidab.Soomest tuleb endiselt rohkem reisijaid Tallinna kui Eestist Helsingisse sõidab.
Tallinna-Helsingi liini suuremad laevad sörgivad kasvava nõudluse sabas

Kuigi kiirlaevu tuleb Tallinna-Helsingi liinile üha juurde, on ka nende täituvus jätkuvalt tõusuteel. Populaarsematel päevadel või kellaaegadel võib juhtuda, et piletid on täielikult välja müüdud, sest nõudlus üha kasvab.

Nahaarst: päikesekreemide peale lootma jääda ei saa

Soojade ilmade ja selge taeva mõjul on kannatada saanud juba ilmselt nii mõnegi eestlase hell nahk. Ainult päikesekreemide kaitsvale mõjule Ida-Tallinna keskhaigla nahaarst Pille Konno sõnul loota ei tohiks.

SaatevigadSaatevigad
Vaata "Pealtnägija" lõppenud hooaja naljakamaid apsakaid

Sel nädalal pani ETV uuriva ajakirjanduse lipulaev "Pealtnägija" oma hooajale punkti, et juba sügisel jälle teleekraanil tagasi olla.

Eurod.Eurod.
Ülevaade: viimaste aastate palgatõusud avalikus sektoris

Riigieelarve strateegia näeb ette, et eeloleva nelja aastaga tõuseb keskvalitsuse töötajate palk 2,5 protsenti, kuid Isamaa ja Res Publica Liidu esimehevahetuse järel on tekkinud võimalus, et see jääb ära. Viimati kerkis riigiasutuste palk valitsuse otsusega aastal 2015.