Kõrgepingeliini sõitnud kaitseväelased said viga ({{commentsTotal}})

{{1495090980000 | amCalendar}}

Ida-Virumaal Lüganuse vallas said kolmapäeva pärastlõunal viga kolm ajateenijat, kes sõitsid kaitsejõudude maasturiga kõrgepingeliini alt läbi ja saadud elektrilöögist sõiduk süttis.

Õnnetus juhtus kell 16.38 Aidu küla juures kaitsejõududele kuuluva maasturiga Mercedes-Benz, mille katusel oli raadioantenn, mis puutus kõrgepingeliini. Saadud elektrilöögist süttis auto põlema, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Üks jateenijaist on põletushaavadega haiglas, kahele ajateenijale anti esmaabi ning suunati tagasi oma üksuse juurde.

"Kui me arvestame seda, et tegemist on suurima Kevadtormiga üldse, ligi üheksa tuhat osalejat, siis ma kindlasti ei ütleks, et Kevadtormil on probleeme hooletu käitumise või mingisuguse puudujäägiga instrueerimises, pigem võib see olla lihtsalt õnnetute juhuste kokkulangemine. Kindlasti nendest juhtumitest me saame edasi teha teatud parandusi või täiendusi protseduurides, uuesti üle korrata need olukorrad, mis võivad olla potentsiaalselt ohtlikud, ning parandada ja ära hoida võimalikud sarnased juhtumid tulevikus," rääkis 1. jalaväebrigaadi teabeohvitser Sander Mändoja.

Teisipäeval sai Kevadtormil viga reservväelane, kellele tagurdas otsa veoauto.

 

Toimetaja: Marek Kuul, Merili NaelUUDISED
NATO riigijuhtide ühiuspildil istub Jüri Ratas Donald Trumpi taga Alexis Tsiprase ja Andrzej Duda vahel.
Ratas vestles Trumpiga
Uuendatud: 09:14 
SaatevigadSaatevigad
Vaata "Pealtnägija" lõppenud hooaja naljakamaid apsakaid

Sel nädalal pani ETV uuriva ajakirjanduse lipulaev "Pealtnägija" oma hooajale punkti, et juba sügisel jälle teleekraanil tagasi olla.

Eurod.Eurod.
Ülevaade: viimaste aastate palgatõusud avalikus sektoris

Riigieelarve strateegia näeb ette, et eeloleva nelja aastaga tõuseb keskvalitsuse töötajate palk 2,5 protsenti, kuid Isamaa ja Res Publica Liidu esimehevahetuse järel on tekkinud võimalus, et see jääb ära. Viimati kerkis riigiasutuste palk valitsuse otsusega aastal 2015.

Mustangi talu maasikad.Mustangi talu maasikad.
Vaataja küsib: kas suurem mari on parem?

Televaataja saatis „Novaatorile“ küsimuse, kas suurem mari on parem, pidades sealjuures silmas suviseid maasikaid. Esitasime küsimuse kas suuremad maasikad ja tomatid on paremad kui väikesed Eesti maaülikooli emeriitprofessorile Anne Luigele.