Pevkur IRL-i tulevikust ({{commentsTotal}})

IRL-i värske esimees Helir-Valdor Seeder on lubanud, et praegusel kujul valitsuses planeeritud maksumuudatustega kaasa ei minda. Ehkki täna hommikuni kestnud Riigikogu istungil toetasid IRLi saadikud esimesel lugemisel olnud seaduseelnõusid, lubas Seeder, et järgmiseks lugemiseks viiakse sisse mitu muudatusettepanekut. Erakonna tegevus on pälvinud aga ettevõtjate suure kriitika ning nii mitmeski ringkonnas peetakse hiliskevadet IRLi tõetunniks -- kui maksutõusudega nõustutakse, kaotab erakond ka oma viimased toetajad. Tänane Äripäev soovitab juhtkirjas Seederil valitsuskoalitsioonist lahkuda ja osaleda uue parempoolse valitsuse moodustamises . IRLi endise partneri ja Riigikogu suurima paremjõu Reformierakonna esimees Hanno Pevkur sõnab, et Seederil on ees tõetund.UUDISED
NATO riigijuhtide ühiuspildil istub Jüri Ratas Donald Trumpi taga Alexis Tsiprase ja Andrzej Duda vahel.
Ratas vestles Trumpiga
Uuendatud: 09:14 
SaatevigadSaatevigad
Vaata "Pealtnägija" lõppenud hooaja naljakamaid apsakaid

Sel nädalal pani ETV uuriva ajakirjanduse lipulaev "Pealtnägija" oma hooajale punkti, et juba sügisel jälle teleekraanil tagasi olla.

Eurod.Eurod.
Ülevaade: viimaste aastate palgatõusud avalikus sektoris

Riigieelarve strateegia näeb ette, et eeloleva nelja aastaga tõuseb keskvalitsuse töötajate palk 2,5 protsenti, kuid Isamaa ja Res Publica Liidu esimehevahetuse järel on tekkinud võimalus, et see jääb ära. Viimati kerkis riigiasutuste palk valitsuse otsusega aastal 2015.

Mustangi talu maasikad.Mustangi talu maasikad.
Vaataja küsib: kas suurem mari on parem?

Televaataja saatis „Novaatorile“ küsimuse, kas suurem mari on parem, pidades sealjuures silmas suviseid maasikaid. Esitasime küsimuse kas suuremad maasikad ja tomatid on paremad kui väikesed Eesti maaülikooli emeriitprofessorile Anne Luigele.