Kreml: Putin ja Macron rääkisid esimeses telefonikõnes Ukrainast ({{commentsTotal}})

Emmanuel Macron
Emmanuel Macron Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Venemaa president Vladimir Putin ja tema värske Prantsuse kolleeg Emmanuel Macron pidasid neljapäeval esimese telefonivestluse, kus arutleti võimalikust koostööst Ukraina kriisi lahendamisel, teatas Kreml pressiteates.

Ühtlasi väljendasid riigipead vestluses valmidust arendada Vene-Prantsuse suhteid, vahendas Reuters.

Putin ja Macron rääkisid avalduse kohaselt ka edasistest suhtlusplaanidest.

Pühapäeval ametivande andnud Macron kohtus esmaspäeval Berliinis Saksa kantsleri Angela Merkeliga.

Tuleval nädalal saab Macron Brüsselis kokku USA presidendi Donald Trumpiga.

Toimetaja: Karin KoppelSoomest tuleb endiselt rohkem reisijaid Tallinna kui Eestist Helsingisse sõidab.Soomest tuleb endiselt rohkem reisijaid Tallinna kui Eestist Helsingisse sõidab.
Tallinna-Helsingi liini suuremad laevad sörgivad kasvava nõudluse sabas

Kuigi kiirlaevu tuleb Tallinna-Helsingi liinile üha juurde, on ka nende täituvus jätkuvalt tõusuteel. Populaarsematel päevadel või kellaaegadel võib juhtuda, et piletid on täielikult välja müüdud, sest nõudlus üha kasvab.

Nahaarst: päikesekreemide peale lootma jääda ei saa

Soojade ilmade ja selge taeva mõjul on kannatada saanud juba ilmselt nii mõnegi eestlase hell nahk. Ainult päikesekreemide kaitsvale mõjule Ida-Tallinna keskhaigla nahaarst Pille Konno sõnul loota ei tohiks.

SaatevigadSaatevigad
Vaata "Pealtnägija" lõppenud hooaja naljakamaid apsakaid

Sel nädalal pani ETV uuriva ajakirjanduse lipulaev "Pealtnägija" oma hooajale punkti, et juba sügisel jälle teleekraanil tagasi olla.

Eurod.Eurod.
Ülevaade: viimaste aastate palgatõusud avalikus sektoris

Riigieelarve strateegia näeb ette, et eeloleva nelja aastaga tõuseb keskvalitsuse töötajate palk 2,5 protsenti, kuid Isamaa ja Res Publica Liidu esimehevahetuse järel on tekkinud võimalus, et see jääb ära. Viimati kerkis riigiasutuste palk valitsuse otsusega aastal 2015.