Macroni tsentristid on valimiste eel edumaad suurendanud ({{commentsTotal}})

Prantsusmaa presidendi Emmanuel Macroni uus tsentristlik erakond on juunikuiste parlamendivalimiste eel oma edumaad suurendanud, näitavad neljapäeval avaldatud arvamusküsitlused.

Esimeses voorus annaks täna oma hääle Macroni erakonna poolt 32 protsenti valijatest, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Eelmise nädalaga võrreldes on toetus kasvanud kolme protsendipunkti võrra. Samal ajal on parempoolsed Vabariiklased ja paremäärmuslik Rahvusrinne kumbki kaotanud ühe protsendipunkti ja neid toetab 19 protsenti vastanutest.

Uut valitsust, mis pidas neljapäeval oma esimese istungi ja kuhu kuulub nii sotsialiste, tsentriste, parempoolseid kui ka uustulnukaid, toetab praegu 61 protsenti prantslastest.

Toimetaja: Karin KoppelSoomest tuleb endiselt rohkem reisijaid Tallinna kui Eestist Helsingisse sõidab.Soomest tuleb endiselt rohkem reisijaid Tallinna kui Eestist Helsingisse sõidab.
Tallinna-Helsingi liini suuremad laevad sörgivad kasvava nõudluse sabas

Kuigi kiirlaevu tuleb Tallinna-Helsingi liinile üha juurde, on ka nende täituvus jätkuvalt tõusuteel. Populaarsematel päevadel või kellaaegadel võib juhtuda, et piletid on täielikult välja müüdud, sest nõudlus üha kasvab.

Nahaarst: päikesekreemide peale lootma jääda ei saa

Soojade ilmade ja selge taeva mõjul on kannatada saanud juba ilmselt nii mõnegi eestlase hell nahk. Ainult päikesekreemide kaitsvale mõjule Ida-Tallinna keskhaigla nahaarst Pille Konno sõnul loota ei tohiks.

SaatevigadSaatevigad
Vaata "Pealtnägija" lõppenud hooaja naljakamaid apsakaid

Sel nädalal pani ETV uuriva ajakirjanduse lipulaev "Pealtnägija" oma hooajale punkti, et juba sügisel jälle teleekraanil tagasi olla.

Eurod.Eurod.
Ülevaade: viimaste aastate palgatõusud avalikus sektoris

Riigieelarve strateegia näeb ette, et eeloleva nelja aastaga tõuseb keskvalitsuse töötajate palk 2,5 protsenti, kuid Isamaa ja Res Publica Liidu esimehevahetuse järel on tekkinud võimalus, et see jääb ära. Viimati kerkis riigiasutuste palk valitsuse otsusega aastal 2015.