Vladivostokis avati praamiliin Põhja-Koreasse ({{commentsTotal}})

Vladivostokis avati kauba- ja reisipraamiliin Põhja-Koreasse, varem Venemaal Põhja-Koreaga reisilaevaühendus puudus.

Esimene Vladivostokki saabunud kauba-reisipraam võtab peale kuni 193 reisijat ja tuhat tonni kaupa, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Turistidena on venelaste kõrval sihtgrupiks ka hiinlased.

Põhja-Koreale kuuluv praam väljub kodusadamast igal kolmapäeval ning Vladivostokist igal reedel.

Varem sõitis sama alus Jaapani Niigata sadama vahet, kuid Pyongyangi raketikatsetuste tõttu on andnud Jaapan Põhja-Korea laevadele sisenemiskeelu.

Toimetaja: Karin KoppelSoomest tuleb endiselt rohkem reisijaid Tallinna kui Eestist Helsingisse sõidab.Soomest tuleb endiselt rohkem reisijaid Tallinna kui Eestist Helsingisse sõidab.
Tallinna-Helsingi liini suuremad laevad sörgivad kasvava nõudluse sabas

Kuigi kiirlaevu tuleb Tallinna-Helsingi liinile üha juurde, on ka nende täituvus jätkuvalt tõusuteel. Populaarsematel päevadel või kellaaegadel võib juhtuda, et piletid on täielikult välja müüdud, sest nõudlus üha kasvab.

Nahaarst: päikesekreemide peale lootma jääda ei saa

Soojade ilmade ja selge taeva mõjul on kannatada saanud juba ilmselt nii mõnegi eestlase hell nahk. Ainult päikesekreemide kaitsvale mõjule Ida-Tallinna keskhaigla nahaarst Pille Konno sõnul loota ei tohiks.

SaatevigadSaatevigad
Vaata "Pealtnägija" lõppenud hooaja naljakamaid apsakaid

Sel nädalal pani ETV uuriva ajakirjanduse lipulaev "Pealtnägija" oma hooajale punkti, et juba sügisel jälle teleekraanil tagasi olla.

Eurod.Eurod.
Ülevaade: viimaste aastate palgatõusud avalikus sektoris

Riigieelarve strateegia näeb ette, et eeloleva nelja aastaga tõuseb keskvalitsuse töötajate palk 2,5 protsenti, kuid Isamaa ja Res Publica Liidu esimehevahetuse järel on tekkinud võimalus, et see jääb ära. Viimati kerkis riigiasutuste palk valitsuse otsusega aastal 2015.