Erdogan: erakorralist olukorda ei saa tühistada, kui pole täielikku rahu ({{commentsTotal}})

PKK võitlejad.
PKK võitlejad. Autor/allikas: AFP/Scanpix

Türgi president Recep Tayyip Erdoğan ütles, et erakorralist olukorda ei saa tühistada enne, kui riigis pole täielikku rahu.

Erakorraline olukord kehtestati pärast möödunud aasta juulis toimunud riigipöördekatset, vahendas Reuters.

Erdoğan ütles neljapäeval Istanbulis kohtumisel äriliidritega, et osad Türgi kagu- ja idapoolsed piirkonnad, kus tegutseb Kurdistani Töölispartei (PKK), on endiselt relvadest üle ujutatud.

"Praegu on kagu- ja idaosas mäed täis koopaid, maa alla on püstitatud linnad, mis on täis laskemoona," ütles president.

Toimetaja: Merili NaelSoomest tuleb endiselt rohkem reisijaid Tallinna kui Eestist Helsingisse sõidab.Soomest tuleb endiselt rohkem reisijaid Tallinna kui Eestist Helsingisse sõidab.
Tallinna-Helsingi liini suuremad laevad sörgivad kasvava nõudluse sabas

Kuigi kiirlaevu tuleb Tallinna-Helsingi liinile üha juurde, on ka nende täituvus jätkuvalt tõusuteel. Populaarsematel päevadel või kellaaegadel võib juhtuda, et piletid on täielikult välja müüdud, sest nõudlus üha kasvab.

Nahaarst: päikesekreemide peale lootma jääda ei saa

Soojade ilmade ja selge taeva mõjul on kannatada saanud juba ilmselt nii mõnegi eestlase hell nahk. Ainult päikesekreemide kaitsvale mõjule Ida-Tallinna keskhaigla nahaarst Pille Konno sõnul loota ei tohiks.

SaatevigadSaatevigad
Vaata "Pealtnägija" lõppenud hooaja naljakamaid apsakaid

Sel nädalal pani ETV uuriva ajakirjanduse lipulaev "Pealtnägija" oma hooajale punkti, et juba sügisel jälle teleekraanil tagasi olla.

Eurod.Eurod.
Ülevaade: viimaste aastate palgatõusud avalikus sektoris

Riigieelarve strateegia näeb ette, et eeloleva nelja aastaga tõuseb keskvalitsuse töötajate palk 2,5 protsenti, kuid Isamaa ja Res Publica Liidu esimehevahetuse järel on tekkinud võimalus, et see jääb ära. Viimati kerkis riigiasutuste palk valitsuse otsusega aastal 2015.