Reedel tõuseb temperatuur üle 20 kraadi ({{commentsTotal}})

Reede päeval tuleb kõrgrõhkkonna toel päike välja ning õhutemperatuur tõuseb mitmel pool tuntavalt üle 20 kraadi piiri.

Saabuval ööl hakkab taevas selginema ning ilm on sajuta. Rannikul tekib kohati udu. Puhub lõunakaare tuul 2-8 m/s. Sooja on öösel 7-12 kraadi, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Homme hommikul jääb pilvi vähemaks, kuid rannikul on kohati udu. Tuul puhub lõunast ja edelast 2-8 m/s. Sooja on 11-16 kraadi.

Homme päeval on meil vähese ja vahelduva pilvisusega ning sajuta ilm. Puhub lõuna- ja edelatuul 4-9 m/s. Sooja on sisemaal 18-23, heal juhul isegi kuni 25 kraadi. Rannikul aga jääb õhk mere läheduse tõttu jahedamaks, seal on kohati vaid 15 kraadi sooja,

Ka järgneval neljal päeval valitseb meil vähese või vahelduva pilvisusega ning vaikne ilm. Laupäeval võib kohati tibutada vähest vihma. Õhutemperatuur tõuseb Kesk- ja Lõuna-Eestis kuni 24 kraadini, Põhja-Eesti elanikud aga peavad leppima 14-18 soojakraadiga.

Pühapäeval on ilm enamasti kuiv, kuid esmaspäeval ja teisipäeval võib siin-seal ka hoovima tulla. Päevane maksimaalne õhutemperatuur aga jääb laupäevaga võrreldes tagasihoidlikumaks ning üle 20 kraadi ei tõuse.

Märkimist väärib ka see, et ööd on soojad, kuigi väike langustrend on ka seal sees.

Toimetaja: Karin KoppelUUDISED
NATO riigijuhtide ühiuspildil istub Jüri Ratas Donald Trumpi taga Alexis Tsiprase ja Andrzej Duda vahel.
Ratas vestles Trumpiga
Uuendatud: 09:14 
SaatevigadSaatevigad
Vaata "Pealtnägija" lõppenud hooaja naljakamaid apsakaid

Sel nädalal pani ETV uuriva ajakirjanduse lipulaev "Pealtnägija" oma hooajale punkti, et juba sügisel jälle teleekraanil tagasi olla.

Eurod.Eurod.
Ülevaade: viimaste aastate palgatõusud avalikus sektoris

Riigieelarve strateegia näeb ette, et eeloleva nelja aastaga tõuseb keskvalitsuse töötajate palk 2,5 protsenti, kuid Isamaa ja Res Publica Liidu esimehevahetuse järel on tekkinud võimalus, et see jääb ära. Viimati kerkis riigiasutuste palk valitsuse otsusega aastal 2015.

Mustangi talu maasikad.Mustangi talu maasikad.
Vaataja küsib: kas suurem mari on parem?

Televaataja saatis „Novaatorile“ küsimuse, kas suurem mari on parem, pidades sealjuures silmas suviseid maasikaid. Esitasime küsimuse kas suuremad maasikad ja tomatid on paremad kui väikesed Eesti maaülikooli emeriitprofessorile Anne Luigele.