Pevkur: Reformierakond jälgib hoolega, kuidas käitub IRL ({{commentsTotal}})

Hanno Pevkur.
Hanno Pevkur. Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Reformierakonna esimees Hanno Pevkur ütles, et Reformierakond jälgib hoolega, kuidas käitub IRL seoses maksuküsimustega. Pevkur ütles, et Reformierakond on valitsusvastutuseks valmis.

"Me jälgime väga tähelepanelikult, kuidas käitub IRL. Nende uus esimees Helir-Valdor Seeder on deklareerinud, et soovib uutest maksudest loobuda ja taastada peredele tulude ühisdeklareerimise võimaluse ehk ta on samal arvamusel Reformierakonnaga. Eks lähinädalad näitavad, kas tal see ka õnnestub," lausus Pevkur.

"Reformierakond jätkab valitsuskoalitsiooni survestamist, et Eestis säiliks ettevõtjasõbralikkus ja ei lõhutaks Eesti e-kuvandit e-valimiste kärpimisega," lisas Pevkur.

"Eelarvetasakaal, uute maksude välistamine ja selge euroopameelsus on esmased põhimõtted, millest Reformierakond ei tagane. Samuti ei torma Reformierakond kedagi valitsusest välja päästma, ent kui on vajadus võtta valitsusvastutus, siis tugeva erakonnana oleme selleks loomulikult valmis," ütles Reformierakonna esimees Hanno Pevkur.

Toimetaja: Aleksander KrjukovUUDISED
NATO riigijuhtide ühiuspildil istub Jüri Ratas Donald Trumpi taga Alexis Tsiprase ja Andrzej Duda vahel.
Ratas vestles Trumpiga
Uuendatud: 09:14 
SaatevigadSaatevigad
Vaata "Pealtnägija" lõppenud hooaja naljakamaid apsakaid

Sel nädalal pani ETV uuriva ajakirjanduse lipulaev "Pealtnägija" oma hooajale punkti, et juba sügisel jälle teleekraanil tagasi olla.

Eurod.Eurod.
Ülevaade: viimaste aastate palgatõusud avalikus sektoris

Riigieelarve strateegia näeb ette, et eeloleva nelja aastaga tõuseb keskvalitsuse töötajate palk 2,5 protsenti, kuid Isamaa ja Res Publica Liidu esimehevahetuse järel on tekkinud võimalus, et see jääb ära. Viimati kerkis riigiasutuste palk valitsuse otsusega aastal 2015.

Mustangi talu maasikad.Mustangi talu maasikad.
Vaataja küsib: kas suurem mari on parem?

Televaataja saatis „Novaatorile“ küsimuse, kas suurem mari on parem, pidades sealjuures silmas suviseid maasikaid. Esitasime küsimuse kas suuremad maasikad ja tomatid on paremad kui väikesed Eesti maaülikooli emeriitprofessorile Anne Luigele.