Jaapanis uuritakse, kas naeruteraapia tugevdab vähihaigete immuunsüsteemi ({{commentsTotal}})

Osaka rahvusvaheline vähiinstituut Jaapanis alustas kliinilist eksperimenti, millega loodetakse selgust saada, kas naeruteraapia võiks tugevdada vähihaigete immuunsüsteemi ning aidata sellega kaasa patsientide paranemisele.

Eksperimendis osaleb kolm professionaalset meelelahutusfirmat erinevate koomikutega ning test kestab augustini, kokku kaheksa nädalat, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Üks vähihaigete kontrollgrupp vaatab ära kõik naljad, teine aga ainult pooled neist. Samal ajal jälgitakse muutusi patsientide immuunsüsteemis.

Toimetaja: Merili NaelUUDISED
NATO riigijuhtide ühiuspildil istub Jüri Ratas Donald Trumpi taga Alexis Tsiprase ja Andrzej Duda vahel.
Ratas vestles Trumpiga
Uuendatud: 09:14 
SaatevigadSaatevigad
Vaata "Pealtnägija" lõppenud hooaja naljakamaid apsakaid

Sel nädalal pani ETV uuriva ajakirjanduse lipulaev "Pealtnägija" oma hooajale punkti, et juba sügisel jälle teleekraanil tagasi olla.

Eurod.Eurod.
Ülevaade: viimaste aastate palgatõusud avalikus sektoris

Riigieelarve strateegia näeb ette, et eeloleva nelja aastaga tõuseb keskvalitsuse töötajate palk 2,5 protsenti, kuid Isamaa ja Res Publica Liidu esimehevahetuse järel on tekkinud võimalus, et see jääb ära. Viimati kerkis riigiasutuste palk valitsuse otsusega aastal 2015.

Mustangi talu maasikad.Mustangi talu maasikad.
Vaataja küsib: kas suurem mari on parem?

Televaataja saatis „Novaatorile“ küsimuse, kas suurem mari on parem, pidades sealjuures silmas suviseid maasikaid. Esitasime küsimuse kas suuremad maasikad ja tomatid on paremad kui väikesed Eesti maaülikooli emeriitprofessorile Anne Luigele.