Elektrilevi tellib Tallinnas ja Harjumaal 12 miljoni euro eest võrgutöid ({{commentsTotal}})

Autor/allikas: elektrilevi.ee

Elektrilevi allkirjastas lepingu hankepartneritega Pluvo OÜ ja Empower AS, mis alates 1. juulist teevad järgmise viie aasta jooksul Ida-Tallinnas ja Lääne-Harjumaal võrgutöid 11,8 miljoni euro eest.

Elektrilevi haldusaladest Eesti kõige suurema töömahuga Ida-Tallinna piirkonnas hakkab võrgutöid tegema Pluvo koostöös Leonhard Weiss Energyga.

Piirkonda kuulub muuhulgas ka Tallinna kesklinn ja vanalinn. Viie aasta jooksul teeb partner piirkonnas võrgutöid 6,4 miljoni euro väärtuses.

Lääne-Harjumaa piirkonnas, mis hõlmab Tallinnast lääne poole jäävat Harjumaa osa, hakkab võrgutöid läbi viima Empower koostöös ettevõttega E-Service kokku 5,4 miljoni euro mahus.

"Elektrilevi eesmärk on elektrivõrgu korrashoiu tööde teostamisel liikuda põhjamaade mudeli suunas, kus võrgutööde teostamise eest piirkonnas vastutab üks partner, kes tunneb hästi kohalikke olusid," ütles Elektrilevi ehituse osakonna juhataja Kristo Külljastinen.

"See võimaldab operatiivsemaid ja ühtlasema kvaliteediga võrgutöid, mis omakorda tagab olukorra, kus Elektrilevi saab oma klientidele pakkuda võimalikult kvaliteetset elektrivõrgu teenust," ütles ta.

Raamlepingu kohaselt hakkavad Elektrilevi partnerid piirkondades tegelema elektrivõrgu korrashoiu ja ehitustöödega. Seal hulgas on nii liitumise-, võrgu hoolde- ja remonttööd, liinikoridoride hooldamine kui ka rikete likvideerimine.

Toimetaja: Marek KuulTallinna linnapea ülesannetes abilinnapea Taavi Aas ja Keskerakonna esimees Jüri Ratas.Tallinna linnapea ülesannetes abilinnapea Taavi Aas ja Keskerakonna esimees Jüri Ratas.
Veel üks uuring ennustab Keskerakonna edu kohalikel valimistel

Kui juunis toimuksid kohalikud valimised, siis võidutseksid neil Keskerakond ning valimisliidud ja üksikkandidaadid, selgus BNS-i ja Postimehe tellimusel uuringufirma Kantar Emor poolt juuni keskel läbiviidud uuringust.

Kiirabi.Kiirabi.
Korterelamu neljandalt korruselt alla kukkunud laps sai viga

Pärnus kukkus reedel üheksa-aastane poiss alla korterealumu neljandlat korruselt ja sai viga.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

Viljandimaal hukkus maastikusõidukiga ümber läinud nooruk

Viljandimaal hukkus laupäeval maastikusõidukiga ümber läinud nooruk.

Ott TänakOtt Tänak

Tänak eesootavast Poola etapist: see on sõitjate ralli

Autoralli MM-sari jätkub järgmisel nädalavahetusel Poolas, millele Sardiinias võiduarve avanud Fordi piloot Ott Tänak läheb vastu lootusrikkalt.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

Politsei paigaldas pealinna taskuvaraste eest hoiatavad märgised

Kolmapäeva hommikul paigaldasid Kesklinna politseijaoskonna konstaablid koos Tallinna Kesklinna valitsuse esindajaga vanalinna tänavatele märgised, mis hoiatavad taskuvaraste eest.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema